Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Ławka do ćwiczeń NOHRD TriaTrainer Oak Dąb + bon sodexo 5%

Cena: 2 799,00 zł 2799.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-LT-NH-19.104

1px Opis

NOHRD Logo


 


Ławka treningowa - trzy funkcje w jednym urządzeniu.


TriaTrainerTriaTrainer


 Ławka do ćwiczeń TriaTrainer to prawdziwe urządzenie wielofunkcyjne!


Ławka wielofunkcyjna TriaTrainer w wersji złożonej przypomina sześcian i umożliwia trening mięśni brzucha, natomiast po częściowym rozłożeniu możemy trenować plecy. Jeżeli ławka zostanie rozłożona całkowicie to wtedy jest pełnowartościową ławką treningową, na której można trenować klatkę piersiową, triceps i wiele innych mięśni naszego ciała. Ławka NOHRD TriaTrainer oferuje również możliwość zróżnicowanego treningu siłowego tułowia i ramion. Po złożeniu TriaTrainer zajmuje mniej niż jeden metr kwadratowy przestrzeni.

TriaTrainer opcje rozłożenia • Trening mięśni brzucha - w pierwszym wariancie ławka zajmuje mniej niż jeden metr kwadratowy przestrzeni i umożliwia trening mięśni brzucha.

 • Trening pleców i pośladków - w drugim wariancie na ławce TriaTrainer można wykonywać ćwiczenia pleców oraz pośladków.

 • Trening klatki piersiowej - w trzecim wariancie rozłożenia, ławka staje się pełnoprawną ławką treningową umożliwiającą trening klatki piersiowej. 

Ławka do ćwiczeń TriaTrainer nie zajmuje wiele miejsca, jest łatwa do przenoszenia!
Dzięki zwartej konstrukcji i kształtowi, ławkę treningową NOHRD TriaTrainer możesz to łatwo przetransportować dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce. Zintegrowany podnóżek można ustawić w 10 różnych pozycjach.


 


image


imageimageimage


  • Bezpieczna i stabilna - solidne wykonanie i solidne połączenia zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu we wszystkich pozycjach. TriaTrainer NOHRD został zaprojektowany z myślą o maksymalnej nośności do 150 kg. 

 • Regulacja indywidualna - wyściełany podnóżek zapewnia pewny chwyt podczas treningu i można go indywidualnie dostosować do dziesięciu różnych wysokości. Ponadto TriaTrainer można zablokować w pozycji złożonej. 

 • Materiały wysokiej jakości - delikatne drewno w połączeniu ze sztuczną lub prawdziwą skórą (w zależności od wersji) - drewno jest ręcznie wykończone i olejowane z najwyższą dbałością. Płynne przejścia między drewnem a skórą tworzą harmonijny i unikalny wzór.


 


TriaTrainer - czyli idealne połączenie!


Podobnie jak wszystkie produkty NOHRD, TriaTrainer jest wykonany z drewna ze źródeł odnawialnych w Nordhorn w Niemczech. Ekskluzywna ławka treningowa jest dostępna w kilku rodzajach drewna i kolorach. W ofercie występują dwa rodzaje ławek z różnym materiałem tapicerki - ze sztucznej lub prawdziwej skóry.


 


TriaTrainer


TriaTrainerTriaTrainerTriaTrainer


 


Parametry techniczne: • Maksymalne obciążenie: 150 kg.

 • Regulowany podnóżek.

 • Dostępna w dwóch wersjach: tapicerka ze sztucznej i prawdziwej skóry.


 


Wymiary / waga: • Złożona: 90 cm x 35 cm x 55 cm.

 • Rozłożona: 140 cm x 35 cm x 44 cm.

 • Waga urządzenia: 14 kg.


 


imageimageimage


 Ławka do ćwiczeń NOHRD TriaTrainer Oak Dąb - Skóra sztuczna


Ławeczka treningowa TriaTrainer firmy NOHRD łączy trzy urządzenia w jednym - trener brzucha w kształcie kostki w wariancie podstawowym, można ją szybko i łatwo rozłożyć, dzięki czemu staje się trenerem pleców. Natomiast całkowicie rozłożona służy jako pełnoprawna ławka do ćwiczeń. Dzięki temu TriaTrainer jest urządzeniem wielofunkcyjnym oferującym zróżnicowany trening siłowy.


Rama ławki wykonana została z drewna dębowego, w pozycji podstawowej TriaTrainer wymaga mniej niż jednego metra kwadratowego powierzchni. Elastyczny podnóżek można regulować w dziesięciu pozycjach.


 


Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDŁawkaTreningowa, #NOHRDŁawkaTriaTrainer, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #ŁawkaDoĆwiczeńNOHRD #ŁawkaTriaTrainerNOHRD

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl