Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Ławka do wyciskania NOHRD Bench Press Oak Dąb Skóra + bon sodexo 5%

Cena: 5 199,00 zł 5199.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-LW-NH-25.424

1px Opis

NOHRD Logo


 


Ławka do wyciskania Bench Press - ćwicz ze stylem!


/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_1_34.jpg


 Ławka treningowa wykonana z litego drewna - przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu


NOHRD Bench Press spełnia wszystkie wymagania funkcjonalnej ławki treningowej w połączeniu z atrakcyjną estetyką./upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_2_b9.jpg/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_3_ed.jpg


  • Lite drewno - rama wykonana z litego drewna o długości 128 cm i szerokości 35 cm zachwyca stabilnością i szlifowanymi ręcznie krawędziami.

 • Ręcznie naciągana skóra -wszystkie powierzchnie tapicerki ławki są ergonomicznie ukształtowane i oferują optymalne wsparcie w zakresie ruchów ćwiczeń. Wyższa pozycja z przodu siedziska gwarantuje pewną pozycję podczas ćwiczeń z większymi ciężarami.  

Ławka indywidualnie regulowana - możliwość regulacji jedną ręką
/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_4_6d.jpg


/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_5_7b.jpg/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_6_e5.jpg/upload/ss24/images/LAWKA-DO-WYCISKANIA-BENCHPRESS-NATURAL-JESION-NOHRD_7_9a.jpg


  • Idealna do wyciskania - ławka Bench Press NOHRD idealnie nadaje się do wyciskania w pozycji leżącej. 

 • Unikalny wygląd i technologia - ławkę można zatrzasnąć jedną ręką w ośmiu różnych pozycjach. 

 • Siedzisko można również regulować w dwóch różnych pozycjach - zapewnia jeszcze lepszą stabilizację podczas treningu.


 


Parametry techniczne: • Maksymalne obciążenie: 400 kg

 • Z regulowaną powierzchnią oparcia (8 pozycji)

 • Z regulowanym siedziskiem (2 pozycje)

 • Z czarną skórą prawdziwą lub syntetyczną


 


Wymiary / waga: • Wymiary: 135 cm x 35 cm x 44 cm (dł. X szer. X wys.)

 • Waga: ok. 20 kg


 
imageŁawka do wyciskania NOHRD Bench Press Oak Dąb - Skóra naturalna

imageimageimage 


 


Ławka treningowa do wyciskania NOHRD BenchPress spełnia wszystkie wymagania funkcjonalnej ławki treningowej w połączeniu z atrakcyjną estetyką. Rama wykonana została z litego drewna i zachwyca swoją stabilnością oraz szlifowanymi krawędziami. Ręcznie naciągnięta skóra (sztuczna bądź naturalna w zależności od wybranego modelu ławki) idealnie uzupełnia jej wygląd i nadaje charakteru produktu ekskluzywnego, który idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.Pod względem funkcji najważniejszą zaletą jest połączenie technologii precyzyjnej regulacji położenia. Siedzenie można regulować w dwóch pozycjach natomiast  oparcie można regulować w maksymalnie ośmiu pozycjach. Wszystkie powierzchnie tapicerki są ergonomicznie ukształtowane i oferują optymalne wsparcie w zakresie ruchów ćwiczeń. Wyższa pozycja z przodu siedziska gwarantuje stabilną pozycję podczas ćwiczeń z większymi ciężarami.Rama ma długość 128 cm i szerokość 35 cm. Powierzchnia do leżenia ma maksymalną długość 135 cm i szerokość 32 cm przy wysokości siedziska 44 cm. Maksymalna waga użytkownika razem z obciążeniem wynosi 400 kg.


 


Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDŁawkaTreningowa, #NOHRDŁawkaDoWyciskania, #NOHRDŁawkaBenchPress, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #ŁawkaBenchPressNOHRD #ŁawkaDoWyciskaniaNOHRD

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl