Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Lornetka Leupold BX-4 Pro Guide HD 8x32

Cena: 3 209,00 zł 3209.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-089

1px Opis

Leupold BX-4 Pro Guide HD 8x32 to kompaktowa lornetka turystyczna w układzie dachowym, wyróżniająca się imponująco jasnym i szczegółowym obrazem oraz lekką, polem widzenia o szerokości aż 7,5°oraz wodoodporną konstrukcją.


Dzięki technologii Twilight Max HD oraz zastosowaniu soczewek z pełnymi powłokami wielowarstwowymi Leupold BX-4 Pro Guide HD 10×42 umożliwia obserwację w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.


Model cechuje się wysoką rozdzielczością i ostrością obrazu, kompaktową i wodoodporną konstrukcją oraz wyjątkową wydajnością w warunkach słabego oświetlenia.


Najważniejsze zalety serii  BX-4 Pro Guide HD:


Twilight Light Max HD Managment System:  • Bezkonkurencyjna jasność nawet w najtrudniejszych warunkach,

  • Zwiększona sprawność zmierzchowa,

  • Wzmacnia jasność obrazu w środowisku o niskim natężeniu światła (około 30 minut),

  • eliminuje 90% odbić światła rozproszonego,

  • soczewki klasy premium zapewniają ostrość od krawędzi do krawędzi,

  • zwiększa głębię i kontrast obrazu.


Armor-coated - gumowana powłoka ochronna obudowy zapewnia pewny i wygodny chwyt w każdych warunkach.


Pryzmaty ze szkła Bak-4 - zapewniają idealnie okrągłą źrenicę wyjściową oraz ostry obraz w pełnym polu widzenia.


Jakość HD - soczewki z fluorkiem wapnia zapewniają niesamowitą rozdzielczość i wyrazistość obrazu przy każdym powiększeniu.


Powiększony pierścień regulacji ostrości - zapewnia komfort i możliwość obsługi lornetki w rękawicach.


Regulacja dioptrii - pozwala precyzyjnie ustawić ostrość lornetki, kompensując różnice widzenia pomiędzy prawym i lewym okiem.


Ergonomiczna konstrukcja z otwartym mostkiem - nowoczesny styl łączący funkcjonalność, lekkość i komfort użytkowania.


Soczewki z pełnymi powłokami wielowarstwowymi - zapewniają najwyższą jasność, doskonałą rozdzielczość obrazu oraz wierne odwzorowanie kolorów.


Fazowa powłoka korekcyjna - powłoka dielektryczna na prymatach redukuje zakłócenia wynikające z rozszczepienia światła w układzie dachowym. Dzięki niej obraz jest kontrastowy oraz ostry w pełnym polu widzenia (od krawędzi, do krawędzi).


Układ roof (dachowy) - lornetki w tym układzie są lżejsze, bardziej kompaktowe (w stosunku do układu porro) i łatwiejsze do przenoszenia.


Lekka i poręczna


Leupold BX-4 Pro Guide HD 8×32 to kompaktowa lornetka turystyczna o masie 482 g, odporna na działanie warunków atmosferycznych i zabrudzenie.


Dzięki opatentowanej przez markę Leupold technologii wypełnieniu azotem lornetka ma pełną ochronę przed wodą oraz wewnętrznym parowaniem.


Tubusy pokryto gumową powłoką Armor-coated, która chroni przed zarysowaniami i zapobiega wyślizgiwaniu się lornetki z dłoni. Smukły kształt lornetki powoduje, że jest wygodna w użytkowaniu i świetnie leży w dłoni.


Zastosowanie mostku o otwartej konstrukcji oraz układu optycznego roof zapewnia lornetce lekkość i komfort użytkowania.


Do przenoszenia lornetki otrzymujemy zamykany pokrowiec ochronny oraz wyściełany pas na ramię.


Pryzmaty w układzie dachowym


Leupold BX-4 Pro Guide HD 8×32 to lornetka z pryzmatami w układzie dachowym. Zaletą tego układu jest przede wszystkim mniejszy gabaryt oraz ciężar lornetki, co wpływa na komfort i łatwość przenoszenia. 


Lornetka o 8× powiększeniu i aperturze 32, z polem widzenia o szerokości 7,5° (131/1000 m) doskonale sprawdzi się do prowadzenia obserwacji w plenerze, podczas spacerów i wędrówek, polowania oraz imprez sportowych.


Wysuwane muszle oczne oraz duża odległość źrenicy wyjściowej pozwalają na komfortowe prowadzenie obserwacji osobom noszącym szkła korekcyjne. Regulacji ostrości obrazu dokonujemy za pomocą centralnego pokrętła o dużym rozmiarze.


Lornetka ma regulację dioptrii na prawym okularze, służącą do niwelowania różnic widzenia prawego i lewego oka.


Jasny obraz


Zastosowanie powłok antyrefleksyjnych na soczewkach oraz szkła Bak-4 powoduje, że obraz jest jasny, ma wyjątkową rozdzielczość, a kolory są naturalnie odwzorowane.


Twilight Light Managment System nie tylko wzmacnia jasność obrazu w środowisku o niskim natężeniu światła, eliminuje także rozmycie obrazu i odbicia światła rozproszonego.


Leupold BX-4 Pro Guide HD 8×32 zapewnia jasny obraz oraz wspaniałą wydajność w warunkach słabego oświetlenia, dlatego sprawdzi się także podczas obserwacji o zmierzchu i świcie.


 

Gaz wypełniający: Azot
Układ pryzmatu: dachowy
Regulowane muszle oczne: tak
Elementy zestawu lornetki: szelki do lornetki, torba, pasek na szyję, ściereczka do czyszczenia optyki, zakrywki na szkła

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl