Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Lornetka Leupold BX-T HD 10x42 MIL-L

Cena: 3 609,00 zł 3609.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-199

1px Opis

Kompaktowa, lekka i co najważniejsze oferująca imponującą jakość obrazu lornetka wojskowa Leupold BX-T HD 10x42 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników w praktycznie każdych warunkach. Stworzony z myślą o strzelectwie model został wyposażony w 10-krotne powiększenie oraz podziałkę MIL-L pozwalającą na ocenę odległości od celu i komunikowanie korekt podczas strzelania.Leupold BX-T HD zapewnia użytkownikowi:

  • Wysoką jasność i ostrość obrazu niezależnie od pory dnia

  • Niezwykle wytrzymałą mechanicznie i szczelną obudowę

  • 10-krotne powiększenie optymalne przy użytkowaniu „z ręki”

  • Podziałkę MIL-L umożliwiającą ocenę odległości i wprowadzanie korekt

  • Najwyższej jakości optykę bez zniekształceń i rozmytych krawędzi

  • Kompaktową i lekką formę dla wygody korzystania w terenie

  • Dożywotnią gwarancję producenta
Lornetka Leupold BX-T HD 10x42 powstała przede wszystkim z myślą o strzelectwie - sprawdzi się w zastosowaniach taktycznych, ale również spełni swoją rolę jako lornetka myśliwska. Wytrzymała, testowana w ekstremalnych warunkach wodoodporna obudowa gwarantuje niezawodność urządzenia, niezależnie od warunków, w których będzie wykorzystywana. 

 

Najwyższej jakości lornetka wojskowa / myśliwska
BX-T HD został stworzony na bazie najnowszych elementów opracowanych przez Leupold, charakteryzujących się doskonałymi parametrami. Soczewki zastosowane w ramach Elite Optical System gwarantują wysoką transmisję światła, oraz pozbawiony zniekształceń obraz na całym polu widzenia. Wysoka jakość optyki przekłada się nie tylko na jasność i ostrość obrazu, ale również zapewnia wydajną redukcję odbić światła rozproszonego.Za doskonałą jakość obrazu odpowiada nie tylko materiał i metodyka wykonania soczewek, ale również naniesione na nie pełne powłoki wielowarstwowe. Dla zapewnienia odpowiedniej dla zastosowań terenowych wytrzymałości zewnętrzne powierzchnie soczewek zostały pokryte dodatkową powłoką DiamondCoat 2, gwarantującą aktualnie najwyższą odporność na ścieranie spośród technologii stosowanych przez Leupold.Dla wysokiego komfortu użytkowania, lornetka BX-T HD została wyposażona w regulowane muszle oczne, pozwalające na ustawienie optymalnej odległości okularu od oka. Ponadto, w wypadku korzystania ze szkieł korekcyjnych lub okularów balistycznych możemy w pełni zamknąć muszle, umożliwiając sobie wygodną obserwację.

 

Leupold - profesjonalne lornetki wojskowe, turystyczne, myśliwskie
Jako że BX-T HD została stworzona pod kątem zastosowań taktycznych, producent zapewnił jej obudowie stosowne rozwiązania, determinujące jej użyteczność. Lornetka w układzie dachowym charakteryzuje się zdecydowanie lżejszą i bardziej kompaktową formą, dzięki czemu będzie wygodniejsza w użytkowaniu przy długotrwałym pobycie w terenie.Otwarty mostek dodatkowo ogranicza masę urządzenia, a teksturowana, pokryta tworzywem powierzchnia sprawia, że lornetka pewnie trzyma się w dłoni nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wypełnienie azotem oraz wodoodporna obudowa sprawią, że lornetka nie zawiedzie nas niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

Lornetka wojskowa z podziałką - Leupold BX-T HD 10x42
Cechą wyróżniającą BX-T HD jest obecność podziałki MIL-L, pozwalającej na ocenę odległości celu oraz komunikowanie korekt strzelcowi, dla którego pełnimy funkcję spottera. Wyskalowana w miliradianach podziałka znajduje się jedynie w lewym tubusie, a prosty wzór sprawia, że nie utrudnia obserwacji otoczenia kiedy nie jest wykorzystywana. Podziałka może zostać obrócona przy pomocy muszli okularu, aby dopasować jej wypoziomowanie przy zmianie rozstawu tubusów.10-krotne powiększenie połączone z 42-milimetrowym obiektywem jest optymalne dla zastosowań terenowych. Umożliwia ono wygodną obserwację „z ręki” bez wyraźnie odczuwalnego mimowolnego ruchu ciała - gdyby jednak stabilność nie była wystarczająca dla aktualnie pełnionego zadania, urządzenie posiada gniazdo pod montaż trójnogu 1/4-20. Lornetka o takich parametrach zapewni również duże kątowe pole widzenia, co będzie nieocenione podczas obserwacji ruchomego celu lub większego obszaru terenu.

Gaz wypełniający: Azot
Układ pryzmatu: dachowy
Regulowane muszle oczne: tak
Zastosowanie (przeznaczenie): myślistwo, taktyczne
Elementy zestawu lornetki: szelki do lornetki, torba, ściereczka do czyszczenia optyki, zakrywki na szkła, lornetka

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl