Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Lornetka Vortex Viper HD 10x42

Cena: 2 419,00 zł 2419.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Vortex Optics
Kod produktu: K1-186-036

1px Opis

Lornetka Vortex Viper HD 10x42


Podstawową zaletą oferowanej lornetki Vortex Viper HD 10x42 jest jej bezkompromisowa jakość, która zapewnia wieloletnie użytkowanie i szczegółowy obraz, nawet przy stosunkowo dużym zbliżeniu. Prezentowany model został wyposażony w znakomite szkła o wysokiej rozdzielczości High Definition (HD), które wyróżniają się spośród innych minimalną dyspersją. Na uwagę zasługuje także obecność znanych powłok obiektywu XR, zmniejszających liczbę irytujących refleksów oraz sprawiających, że obraz widziany przez użytkownika jest ostry, pełen detali oraz barw.


Cechy techniczne lornetki Vortex Viper HD 10x42


Prezentowana lornetka Vortex Viper HD 10x42 łączy w sobie cechy najwyższej jakości wykonania z innowacyjną technologią. Dielektryczne powłoki pryzmatu gwarantują obraz o niezwykle wysokiej rozdzielczości i o doskonałym odwzorowaniu barw. Wypełnienie gazem szlachetnym w postaci argonu zapobiega zaparowaniu optyki, a obecność korekcji fazy z pewnością doceni większość osób zainteresowanych nabyciem nowoczesnej lornetki. Na uwagę zasługuje także centralny punkt regulacji ostrości.


Doskonała jakość wykonania obudowy


Lornetka Vortex Viper HD 10x42 charakteryzuje się także najwyższym stopniem odporności na użytkowanie. Zewnętrzna obudowa typu ArmorTek gwarantuje wysoki poziom szczelności, który zapobiega dostaniu się do wnętrza cząsteczek pyłu oraz wilgoci i samej wody, co ma szczególnie duże znaczenie podczas uprawiania sportów i aktywności outdoorowej. Hamuje ponadto minimalne wycieki gazu, dlatego pozostanie on we wnętrzu lornetki przez wiele od zakupu. Produkt został również pokryty powłoką gumową, która z kolei zapewnia komfort użytkowania w warunkach o podwyższonej wilgotności powietrza.

Gaz wypełniający: Argon
Układ pryzmatu: dachowy
Zastosowanie (przeznaczenie): dla dorosłych, dla młodzieży, EDC, myślistwo, ogolnoużytkowe
Elementy zestawu lornetki: pasek na szyję, ściereczka do czyszczenia optyki, futerał, zakrywki na szkła
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja VIP* firmy Vortex Optics

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl