Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Diana 3-9x40 1" AO Duplex z/m 11 mm

Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Diana
Kod produktu: K1-029-105

1px Opis

Diana 3-9x40 1" AO Duplex to budżetowy celownik optyczny o zmiennym powiększeniu, wyposażony w regulację paralaksy oraz popularną siatkę celowniczą typu Duplex. Luneta do wiatrówek sprężynowych oraz replik asg.


Luneta 3-9x40 1" AO Duplex — celownik z regulacją paralaxy do wiatrówki


 


Luneta ma jednoczęściowy tubus o średnicy 25,4 mm wykonany z anodowanego aluminium lotniczego o matowym wykończeniu. Dzięki dokładnemu uszczelnieniu i wypełnieniu lunety suchym azotem optyka jest odporna na roszenie (wewnętrzne zaparowanie) oraz niewrażliwa na warunki atmosferyczne. Solidna konstrukcja lunety oraz zastosowanie montażu kompensacyjnego umożliwiają użytkowanie optyki także na mocnych wiatrówkach sprężynowych o dużej energii. Soczewki pokryto powłoką antyrefleksyjną, która zwiększa transmisję światła oraz zapewnia jasny, ostry obraz celu, także podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. Na okularze znajduje się pierścień do precyzyjnej regulacji ostrości. Luneta ma także zmienne powiększenie 3-9×, dzięki czemu strzelec może wybierać między szerokim polem widzenia lub przybliżonym obrazem celu. Obiektyw 40 mm zapewnia dobrą jasność i umożliwia komfortowe strzelanie przy słabym oświetleniu.


Celowniki optyczne Diana — lunety celownicze do wiatrówek w sklepie Kolba


 


W celowniku Diana 3-9x40 zastosowano popularną siatkę celowniczą Duplex składającą się z 4 grubych ramion, w środku przechodzących w cienkie włosowate linie. Duplex to jedna z najbardziej popularnych siatek celowniczych, która pozwala zarówno na precyzyjne, jak i szybkie strzelanie w zmiennych warunkach oświetlenia. Regulacji siatki dokonujemy za pomocą krytych bębnów o wartości kliku 0,25 MOA. Obiektyw 40 mm zapewnia dobrą jasność i umożliwia komfortowe strzelanie przy słabym oświetleniu. Zmianę nastawy bębna potwierdza wyraźne i głośne kliknięcie, dzięki czemu możemy precyzyjnie i sprawnie korygować ustawienia siatki celowniczej.


Na obiektywie zastosowano pierścień pozwalający na płynne kompensowanie błędu paralaksy w zakresie od 9,6 m do nieskończoności. Korekta paralaksy pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości obrazu w zależności od dystansu, na którym strzelamy. W komplecie z lunetą Diana otrzymujemy wysokie pierścienie montażowe na szynę 11 mm, polimerowe osłony soczewek oraz klucz imbusowy. Luneta celownicza Diana 3-9x40 1" AO Duplex może być używana na wiatrówkach sprężynowych, wiatrówkach CO2 oraz replikach asg.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): brak
Typ krzyża celowniczego (siatki): Duplex
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): wiatrówki pneumatyczne
Średnica tubusu [mm]: 25,4 mm (1″)
Elementy zestawu lunety: klucz imbusowy 2 mm, montaż, zakrywki na szkła

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl