Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Hawke Vantage 30 WA 1.5-6x44 IR L4A Dot

Cena: 1 379,00 zł 1379.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Hawke Optics
Kod produktu: K1-354-064

1px OpisLuneta celownicza Vantage 30 pochodząca ze stworzonej z myślą o zapewnianiu możliwie wysokiej wartości w najkorzystniejszej cenie linii System H2. Wykorzystanie prostych sprawdzonych rozwiązań, oraz optyki pokrytej jedenastoma warstwami powłok antyrefleksyjnych sprawia, że modele Vantage są świetnym wyborem do zastosowań rekreacyjnych i polowań. Powiększenie 1,5-6x w połączeniu z prostym krzyżem L4A Dot sprawia, że luneta charakteryzuje się możliwością szybkiego namierzenia celu na bliskich i średnich dystansach. Model ponadto wyróżniają kompaktowe wymiary oraz niska masa, które sprawiają, że świetnie sprawdzi się do polowań z podchodu.Luneta celownicza Vantage 30 1,5-6x44 mm oferuje:

  • Dobrej jakości optykę pokrytą 11 warstwami powłok antyrefleksyjnych dla jasnego i wyraźnego obrazu

  • Szerokie pole widzenia dla sprawnej obserwacji celu oraz jego otoczenia 

  • Wszechstronne powiększenie pozwalające na operowanie na bliskich i średnich dystansach

  • Osadzony w drugim planie krzyż z podświetleniem o prostej siatce L4A Dot

  • Wygodne w obsłudze, otwarte wieżyczki z dobrze wyczuwalnym skokiem co 0.25 MOA

  • Boczne pokrętło regulacji paralaksy pozwalające na wygodną obsługę w pozycji leżącej

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Lekką zwartą konstrukcję nierzutującą znacząco na masę i gabaryty broni

  • Wodoszczelność oraz odporność na zaparowanie dzięki wypełnieniu azotem

  • Dołączone w zestawie osłony obiektywu i okularu mocowane przy pomocy napinającej gumy


Funkcjonująca na rynku z początku jako HS Optics marka Hawke może poszczycić się latami doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu wysokiej jakości optyki tworzonej z myślą o pasjonatach dzikiej natury. Niezależnie czy jesteś zapalonym myśliwym, aktywnym turystą czy amatorem ornitologii, optyka Hawke zapewni Ci nieocenione wsparcie w twoim hobby. Wysoka jakość komponentów, szeroka gama modeli i zaawansowane rozwiązania sprawiają, że oferta producenta pozwala na dobranie sprzętu idealnego do naszych potrzeb.

Luneta celownicza Hawke Vantage 30 - idealny wybór do strzelań rekreacyjnych
Wykorzystane w optyce wielowarstwowe powłoki refleksyjne zapewniają bardzo dobrą transmisję światła, jednocześnie nie rzutując negatywnie na charakterystykę barw. Dzięki ich zastosowaniu luneta zapewnia jasny, nasycony kolorami obraz, co pozwala na sprawną identyfikację celu. Tubus lunety został wyfrezowany z pojedynczego bloku aluminium, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, oraz ograniczoną do minimum ilością obszarów niezbędnych do uszczelnienia tubusu. Powierzchnia pokryta została w procesie anodowania, dzięki czemu jest zabezpieczona zarówno przed zarysowaniami jak i czynnikami korozyjnymi. Aby zapewnić możliwość pracy w każdych warunkach atmosferycznych, luneta została uszczelniona oraz wypełniona suchym azotem. Eliminuje to ryzyko zaparowania podczas pracy w warunkach niskich lub wysoce zmiennych temperatur.W modelu zastosowano wieżyczki o taktycznej, otwartej konstrukcji dla możliwości sprawnego wprowadzania korekt w trakcie strzelań. Blokowana konstrukcja z szybkim dostępem gwarantuje zabezpieczenie pozycji. Pozwoli nam to na dynamiczne przemieszczanie się z karabinkiem bez obawy o przypadkową zmianę ustawień przy zahaczeniu, chociażby o elementy oporządzenia. Pokrętło przeznaczone do regulacji powiększenia charakteryzuje się przyjemnym, dobrze wyczuwalnym oporem, dzięki czemu gwarantuje nam wysoką precyzję pracy. 

Typ wieżyczek: otwarte
Zastosowanie (przeznaczenie): strzelectwo sportowe
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)
Elementy zestawu lunety: zakrywki na szkła
Okres gwarancyjny: 10 lat producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl