Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Leupold Mark 3HD 3-9x40 30 mm P5 MilDot

Cena: 2 759,00 zł 2759.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-203

1px Opis

Luneta celownicza Leupold Mark 3HD 3-9x40 30 mm P5 MilDotLeupold Mark 3HD 3-9x40 30 P5 MilDot 30 mm to uniwersalny celownik optyczny klasy premium dla myśliwych i strzelców sportowych, w którym zastosowano system zarządzania światłem Elite Optical System, optykę HD, siatkę celowniczą MilDot w drugim planie oraz wieżyczkę pionu P5 kompatybilną z systemem CDS,


Najważniejsze zalety serii Mark 3HD:


Elite Optical System:  • Bezkonkurencyjna jasność nawet w najtrudniejszych warunkach,

  • Zwiększona sprawność zmierzchowa,

  • Wzmacnia jasność obrazu w środowisku o niskim natężeniu światła (około 30 minut),

  • eliminuje rozmycie obrazu i odbicia światła rozproszonego,

  • soczewki klasy premium zapewniają ostrość od krawędzi do krawędzi,

  • zwiększa głębię i kontrast obrazu.


Opcjonalny system bębnów Custom Dial - podczas strzelania na długim dystansie eliminuje konieczność nanoszenia korekt punktu celowania (celowania ponad celem) wynikających z odległości, grawitacji oraz działania wiatru.


Lekka i wytrzymała konstrukcja - równomiernie rozprasza energię odrzutu.


Testy wytrzymałości Leupold Punisher - lunety przechodzą rygorystyczny testy na maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego są poddawane 5000 prób odrzutu. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308.


Tubus 30 mm - zapewnia większy zakres regulacji siatki celowniczej.


Fast Focus - moletowana dźwignia do zmiany powiększenia z powiększonym trzpieniem,


Solidna konstrukcja - szczelny tubus lunety jest w 100% odporny na wewnętrzne parowanie i warunki atmosferyczne.


Siatka celownicza w drugim planie - zapewnia uniwersalne zastosowanie


Zakres regulacji 125 MOA - zwiększony zakres regulacji 


Nowoczesne technologie


Leupold Mark 3HD 3-9x40 30 mm to wszechstronny celownik taktyczno-myśliwski o długości 322 mm oraz ciężarze wynoszącym 425 g. Luneta może być używana zarówno na sztucerach myśliwskich, jak i karabinach półautomatycznych.


Luneta ma aluminiowy (6061-T6) tubus o średnicy 30 mm, który w odróżnieniu od wersji calowej zapewnia znacznie większy zakres regulacji ustawień siatki celowniczej wynoszący 125 MOA/ 15 MRAD w pionie i poziomie. Na okularze znajduje się moletowany pierścień z odkręcanym trzpieniem służącym do szybkiej i wygodnej zmiany powiększenia. Tubus lunety wypełniono suchym azotem, który eliminuje skutki szoku termicznego, zmniejsza dyfuzję gazów wewnątrz lunety i eliminuje problem wewnętrznego parowania soczewek.


Luneta przeszła rygorystyczne testy na maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego celowniki poddawano 5000 prób wytrzymałości na odrzut. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308.


Wymiary


Luneta celownicza Leupold Mark 3HD 3-9x40 30 mm P5 MilDotJasny i czysty obraz


Amerykański producent Leupold szczególny nacisk kładzie na jakość i jasność obrazu. W układzie optycznym zastosowano wysokiej rozdzielczości soczewki z fluorkiem wapnia, co zapewniają niesamowitą czystość i ostrość obrazu przy wszystkich poziomach powiększenia. Zewnętrzne powierzchnie soczewek pokryto trwałą powłoką, która efektywnie chroni optykę przed zarysowaniem, ogranicza osiadanie wody, brudu i odciski palców.


Wysoka jasność lunety, 3× powiększenie oraz pole widzenia (od 11,23 do 4,52/ 100 m) pozwalają na komfortową obserwację oraz strzelanie na zróżnicowanym dystansie w trudnych warunkach oświetleniowych.


Siatka celownicza Mil-Dot


W lunecie zastosowano popularną siatkę celowniczą Mil-Dot w drugim planie wyrażoną w MRAD. Krzyż ma grube belki, które w centralnej części przechodzą we włosowaty krzyż (grubość 0,06 MRAD) z kropkową podziałką co 1 MRAD.


Do regulacji pionu zastosowano niskoprofilowe pokrętło P5 kompatybilne z systemem CDS. Agresywne moletowanie pozwala na wygodną i precyzyjną zmianę ustawień także w rękawicach strzeleckich.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): brak
Typ krzyża celowniczego (siatki): MilDot MRAD
Typ wieżyczek: pion - otwarte (taktyczne), poziom - zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): taktyczne
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl