Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms Compact PLx-1-8x24 mm FFP iR ACSS Griffin M8 MIL

Cena: 7 749,00 zł 7749.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-002

1px Opis

Primary Arms 1-8x24 mm Compact to stworzona na potrzeby dedykowanej zastosowaniom profesjonalnym linii PLx luneta biegowa. Szeroki eye relief sprawia, że model doskonale sprawdzi się w najbardziej dynamicznych sytuacjach, wybaczając mniej precyzyjny skład. Duże pole widzenia natomiast pozwoli na sprawne śledzenie celów oraz obserwację otoczenia. Model wyróżnia się na tle konkurencji niezwykle kompaktową konstrukcją oraz niską masą, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do zastosowań wymagających wysokiej mobilności. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS Griffin MIL M8 o wszechstronnym układzie.


Luneta celownicza Primary Arms PLx 1-8x24 mm oferuje:

  • Niezwykle lekką i kompaktową konstrukcję lunety LPVO zwanej potocznie biegówką

  • Wyprodukowaną w Japonii optykę charakteryzującą się doskonałą transmisją światła

  • Doskonałą jasność obrazu połączoną z niezwykle dokładnym odwzorowaniem kolorów

  • Wszechstronne powiększenie pozwalające na operowanie na bliskich i średnich dystansach

  • Zaawansowane powłoki soczewek ograniczające poblask i zwiększające jasność

  • Osadzony w pierwszym planie rozbudowany krzyż ACSS Griffin M8 MIL z podświetleniem

  • Kompatybilność podświetlenia z pracą z noktowizorem oraz w pełnym nasłonecznieniu

  • Szybkie przejście pomiędzy powiększeniami 1-8 dzięki odczepianej dźwigni

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Luneta celownicza Primary Arms Compact PLx 1-8x24 mm to ekstremalnie kompaktowa biegówka, która doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wysokiej wszechstronności oraz dynamiki. Niska masa oraz szerokie pole widzenia sprawiają, że konstrukcja będzie idealnie współgrała z karabinkami wykorzystywanymi w strzelectwie dynamicznym lub zastosowaniach taktycznych. Nic nie szkodzi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać ją również podczas polowań - myśliwi z pewnością docenią niewielki wpływ na masę, a co za tym idzie manewrowość broni. Dzięki wykorzystaniu wypinanej dźwigni pierścienia powiększenia możemy niezwykle dynamicznie przechodzić pomiędzy kolejnymi przybliżeniami, co zdecydowanie docenimy podczas wymagających konkurencji praktycznych.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje wszechstronny krzyż ACSS Griffin MIL M8 stworzony z myślą o wykorzystaniu w lunetach typu LPVO. Siatka obejmuje centralny szewron otoczony kontrastową, czerwoną podkową znacząco usprawniającą szybkie namierzanie celu na bliskich dystansach oraz, podziałkę wyskalowaną w miliradianach.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Griffin M8
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl