Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms GLx 1-6x24 mm FFP iR ACSS Griffin M6

Cena: 3 319,00 zł 3319.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-005

1px Opis

Luneta biegowa Primary Arms 1-6x24 mm stworzona w ramach średniopółkowej linii GLx łączy w sobie funkcjonalność oraz wysoką jakość komponentów z korzystną ceną.  Szerokie pole widzenia oraz niezwykła wszechstronność na bliskich i średnich dystansach łączy się tutaj z wytrzymałą, aluminiową obudową, przez co konstrukcja sprawdzi się zarówno na karabinku AR jak i na myśliwskim sztucerze. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS Griffin M6 stworzoną z myślą o lunetach typu LPVO.


Luneta celownicza Primary Arms GLx 1-6x24 mm oferuje:

  • Lekką i kompaktową konstrukcję lunety LPVO zwanej potocznie biegówką

  • Wysokiej jakości soczewki gwarantujące bardzo dobrą transmisję światła oraz brak zniekształceń

  • Wszechstronne powiększenie pozwalające na operowanie na bliskich i średnich dystansach

  • Osadzony w pierwszym planie rozbudowany krzyż ACSS Griffin M6 z częściowym podświetleniem

  • Szybkie przejście pomiędzy powiększeniami 1-6 dzięki odczepianej dźwigni

  • Wieżyczki z możliwością konfiguracji otwarcia o wyczuwalnym skoku co 0.1 MIL

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Luneta celownicza Primary Arms Compact PLx 1-6x24 mm to wszechstronna biegówka, której zalety docenimy zarówno na łowisku jak i podczas strzelań dynamicznych. Dobra jakość optyki zapewnia nam jasny obraz w całym zakresie powiększeń oferowanych przez lunetę. Dzięki wykorzystaniu wypinanej dźwigni pierścienia powiększenia możemy niezwykle dynamicznie przechodzić pomiędzy kolejnymi przybliżeniami, co zdecydowanie docenimy podczas wymagających konkurencji. Niewielkie gabaryty oraz masa lunety sprawiają natomiast, że doskonale sprawdzi się we wszelkich zastosowaniach wymagających mobilności - czy to podczas polowań z podchodu, czy strzelectwa dynamicznego.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje wszechstronny krzyż ACSS Griffin M6 stworzony z myślą o wykorzystaniu w lunetach typu LPVO. Siatka obejmuje centralny szewron otoczony kontrastową, czerwoną podkową znacząco usprawniającą szybkie namierzanie celu na bliskich dystansach oraz, podziałkę wyskalowaną w miliradianach, pozwalającą na wprowadzanie korekt zarówno na opad pocisku jak i działanie wiatru.


 

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Griffin M6
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl