Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms GLx 4-16x50 mm FFP iR ACSS Apollo 6.5CR/.224V

Cena: 4 149,00 zł 4149.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-014

1px Opis

Przeznaczona do precyzyjnych strzelań długodystansowych luneta celownicza Primary Arms 4-16x50 mm stworzona w ramach średniopółkowej linii GLx łączy w sobie funkcjonalność oraz wysoką jakość komponentów z korzystną ceną. Szeroki zakres powiększeń oferuje nam elastyczność na pełnym spektrum dystansów, a pokaźny, 50-milimetrowy obiektyw - doskonałą jasność nawet przy dużych powiększeniach, Konstrukcja wykorzystująca otwarte, taktyczne wieżyczki doskonale sprawdzi się w strzelaniach praktycznych. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS Apollo o konstrukcji kompatybilnej z balistyką amunicji 6.5 Creedmoor oraz .224 Valkyrie.


Luneta celownicza Primary Arms GLx 4-16x50 mm oferuje:

  • Szeroki zakres powiększeń odpowiedni precyzyjnych strzelań na średnich i długich dystansach

  • Obiektyw o dużej średnicy oferujący doskonałą jasność obrazu nawet przy dużym powiększeniu

  • Wysokiej jakości soczewki gwarantujące bardzo dobrą transmisję światła oraz brak zniekształceń

  • Osadzony w pierwszym planie rozbudowany krzyż ACSS Apollo z podświetleniem

  • Rozmiar obiektywu gwarantujący odpowiednią ilość światła w całym zakresie powiększeń

  • Wieżyczki z doskonale wyczuwalnym oraz dobrze słyszalnym skokiem co 0.1 MIL

  • Taktyczną charakterystykę wieżyczek pozwalającą na beznarzędziowe korekty oraz ustawienie pozycji zerowej

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Luneta celownicza Primary Arms GLx 4-16x50 mm FFP otrzymała typowo taktyczną charakterystykę, przez co doskonale sprawdzi się w praktycznych strzelaniach sportowych. Szeroki zakres powiększenia oraz dźwignia umożliwiająca szybkie przechodzenie pomiędzy wartościami zagwarantują nam wysoką elastyczność podczas strzelań praktycznych. Obiektyw o dużej średnicy w połączeniu z wysokiej jakości optyką zapewni nam niezwykle wyraźny oraz jasny obraz, co będzie szczególnie cenne podczas korzystania z górnego zakresu powiększeń. Otwarte wieżyczki z możliwością ustawienia zera pozwolą natomiast na szybkie i wygodne wprowadzanie korekt po wstępnym wyzerowaniu.


Otwarte wieżyczki o taktycznej charakterystyce pozwalają na szybkie wprowadzanie korekt. Dzięki wykorzystanemu systemowi set-and-forget zero możemy ustawić oraz zapisać wstępne zero dla broni, a następnie w przypadku zmiany dystansu lub charakterystyki wiatru na bieżąco wprowadzać korekty. Pozwoli nam to na łatwy powrót do wstępnego ustawienia bez konieczności zapamiętywania wartości na podziałce. Co więcej, skok wieżyczek jest doskonale wyczuwalny oraz słyszalny, dzięki czemu będziemy mieli pewność wprowadzenia ustawienia.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje przeznaczony do precyzyjnych strzelań krzyż ACSS Apollo dostosowany do parametrów balistycznych amunicji 6,5 Creedmoor i .224 Valkyrie. Siatka obejmuje centralny szewron, pozwalającą na wprowadzanie korekt na opad pocisku podziałkę BDC, belki umożliwiające kompensację wpływu wiatru oraz analogowy dalmierz.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl