Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms PLx 6-30x56 mm FFP iR ACSS Athena BPR MIL

Cena: 8 299,00 zł 8299.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-001

1px Opis

Stworzona na potrzeby dedykowanej zastosowaniom profesjonalnym linii PLx luneta celownicza Primary Arms 6-30x56 mm zapewnia nam wszystko, czego oczekujemy od wysokiej klasy optyki. Doskonała jasność oraz rozdzielczość łączy się tutaj z wytrzymałą, aluminiową obudową, przez co konstrukcja sprawdzi się zarówno w strzelaniach sportowych jak i w pracy w trudnym terenie. Pracę w zastosowaniach profesjonalnych ułatwi również możliwość współpracy lunety z urządzeniami noktowizyjnymi, uzyskana dzięki najniższemu poziomowi podświetlenia znaku celowniczego. Japońskie materiały oraz poziom wykonania gwarantują nam natomiast nie tylko doskonałe parametry optyczne, ale również najwyższy poziom kultury pracy. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS Athena o formie dostosowanej do długodystansowych strzelań precyzyjnych.


Luneta celownicza Primary Arms PLx 6-30x56 mm oferuje:

 • Wyprodukowaną w Japonii optykę charakteryzującą się doskonałą transmisją światła

 • Wszechstronne powiększenie pozwalające na operowanie na średnich i długich dystansach

 • Zaawansowane powłoki soczewek ograniczające poblask i zwiększające jasność

 • Osadzony w pierwszym planie krzyż z podświetleniem stworzony z myślą o strzelaniach długodystansowych

 • Kompatybilność podświetlenia z pracą z noktowizorem oraz w pełnym nasłonecznieniu

 • Wieżyczki z doskonale wyczuwalnym oraz dobrze słyszalnym skokiem co 0.1 MIL

 • Taktyczną charakterystykę wieżyczek pozwalającą na beznarzędziowe korekty oraz ustawienie pozycji zerowej

 • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

 • Wodoszczelność oraz odporność na zaparowanie dzięki wypełnieniu azotem

 • Dołączone w zestawie osłony obiektywu i okularu typu flip up marki Butler Creek

 • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Luneta celownicza Primary Arms PLx 6-30x56 mm została stworzona w Japonii przy użyciu wysokiej klasy materiałów oraz zaawansowanego i precyzyjnego procesu produkcji. Wysoka gęstość szkła sprawia, że oferowany przez model obraz charakteryzuje się doskonałą rozdzielczością, a dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok i obiektywu o dużej średnicy - również jasnością. Sprawia to, że model oferuje świetne walory obserwacyjne również w najwyższych zakresach powiększenia oraz w warunkach ograniczonego oświetlenia. Dzięki temu konstrukcja będzie funkcjonalna nie tylko w trakcie dnia, ale również w warunkach zmierzchowych. Luneta została również skutecznie zabezpieczona przed upadkami i wibracjami, dzięki czemu sprawdzi się zarówno na strzelnicy jak i w terenie.


Otwarte wieżyczki o taktycznej charakterystyce pozwalają na szybkie wprowadzanie korekt. Dzięki wykorzystanemu systemowi set-and-forget zero możemy ustawić oraz zapisać wstępne zero dla broni, a następnie w przypadku zmiany dystansu lub charakterystyki wiatru na bieżąco wprowadzać korekty. Pozwoli nam to na łatwy powrót do wstępnego ustawienia bez konieczności zapamiętywania wartości na podziałce. Co więcej, skok wieżyczek jest doskonale wyczuwalny oraz słyszalny, dzięki czemu będziemy mieli pewność wprowadzenia ustawienia.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje przeznaczony do precyzyjnych strzelań krzyż ACSS Athena opatentowany przez firmę Primary Arms. Siatka obejmuje centralny szewron, krzyż MIL-DOT, oraz analogowy dalmierz.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Regulacja paralaksy [m]: od 9,1 do ∞
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Athena BPR
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 34 mm (1,34")

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl