Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms SLx 1-10x28 mm SFP iR ACSS Raptor 5.56/.308 M10S

Cena: 2 319,00 zł 2319.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-021

1px Opis

Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP to uniwersalna luneta LPVO z podświetlaną siatką celowniczą ACSS Griffin M10S w drugim planie, niską wagą (541 gramów) oraz niewielkimi gabarytami, dostosowana do wymogów dynamicznego strzelania na bliskich i średnich dystansach.


Luneta celownicza Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP – konstrukcja odporna na odrzut i warunki atmosferyczne


Tubus wykonano z jednego kawałka anodowanego aluminium 6061, gwarantując w ten sposób wytrzymałość na odrzut, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Lunetę uszczelniono i wypełniono suchym azotem, dzięki czemu soczewki nie parują. Tubus o średnicy 34 mm zapewnia szeroki zakres regulacji pionowej i poziomej.

W konsekwencji luneta może być bezpiecznie użytkowana w każdych warunkach pogodowych, bez obawy o uszkodzenie optyki. 


Jasny i klarowny obraz


Soczewki o średnicy 28 mm pokryto powłoką antyrefleksyjną, która zwiększa transmisję światła oraz zapewnia jasny, ostry obraz celu, także podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. Na okularze zamocowano praktyczną dźwignię zoomu, pozwalającą na szybką zmianę powiększenia pomiędzy strzałami.


Luneta celownicza Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP – podświetlana siatka celownicza w pierwszym planie


W lunecie Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP zastosowano podświetlaną siatkę celowniczą ACSS Raptor M10S typu BDC w drugim planie, zachowującą wielkość niezależnie od zmiany powiększenia. Krzyż można regulować w pionie i w poziomie w zakresie do 40 MOA.

Siatka posiada jedenastostopniową regulację jasności, dwa pierwsze są kompatybilne z noktowizorem. Przy powiększeniu 1x działa jak kropka celownicza kolimatora, pozwalając na dynamiczne strzelania na krótkim dystansie. Regulacji siatki dokonuje się za pomocą krytych bębnów o wartości kliku 0,5 MOA.


Duża odległość od oka i płynna regulacja powiększenia


Duża odległość źrenicy wyjściowej (81,2 mm) powoduje, że wzrok strzelca pozostaje zrelaksowany. Umożliwia to także komfortowe korzystanie z lunety osobom używającym szkieł korekcyjnych oraz chroni przed odrzutem broni dużego kalibru.

Możliwość płynnego powiększania w zakresie 1-10x pozwala na prowadzenie szybkiego i celnego ognia z bliskiej odległości oraz bardziej precyzyjnego na średnim dystansie.


Luneta celownicza Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP i dożywotnia gwarancja


Primary Arms to nie tylko nowatorskie rozwiązania i przystępne ceny, ale również skrupulatna kontrola jakości. Ufając własnym technologiom i rozwiązaniom amerykańska firma oferuje więc dożywotnią gwarancję na produkowany sprzęt.


Cechy lunety celowniczej Primary Arms SLx 1-10 × 28 SFP  • Trwały korpus z odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium;

  • 28 mm obiektyw gwarantuje dobrą jasność, powiększenie od 1-10x wygodne przy strzelaniu na bliskich i średnich dystansach;

  • intuicyjna siatka celownicza ACSS Raptor M10S typu BDC w drugim planie;

  • mocna i lekka konstrukcja odporna na odrzut;

  • dożywotnia gwarancja. 

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACS Raptor M10S
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): myślistwo, strzelectwo sportowe
Średnica tubusu [mm]: 34 mm (1,34")
Elementy zestawu lunety: ściereczka do czyszczenia optyki, luneta
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl