Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms SLx 4-16X44 mm FFP iR ACSS HUD DMR .308/.223

Cena: 1 659,00 zł 1659.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-030

1px Opis

SLx to linia przystępnych cenowo lunet zyskującego olbrzymią popularność producenta Primary Arms. Modele zawarte w tej serii oferują autorskie rozwiązania producenta, między innymi charakterystyczne siatki celownicze ACSS, połączone z materiałami i wykonaniem oferującym dobry stosunek ceny do jakości. Luneta celownicza Primary Arms SLx 4-16x44 mm to model zaprojektowany do precyzyjnych strzelań na średnie i długie dystanse. Taktyczne wieżyczki z możliwością ustawienia punktu zerowego natomiast świetnie sprawdzą się w strzelaniach praktycznych. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS HUD DMR dostosowaną do pracy z kalibrami .308 Winchester i .223 Remington.


Luneta celownicza Primary Arms SLx 4-16x44 mm oferuje:

  • Szeroki zakres powiększeń odpowiedni precyzyjnych strzelań na średnich i długich dystansach

  • Obiektyw o dużej średnicy oferujący doskonałą jasność obrazu nawet przy dużym powiększeniu

  • Dobrej jakości soczewki gwarantujące odpowiednią transmisję światła oraz brak zniekształceń

  • Osadzony w pierwszym planie rozbudowany krzyż ACSS HUD DMR z podświetleniem

  • Rozmiar obiektywu gwarantujący odpowiednią ilość światła w całym zakresie powiększeń

  • Wieżyczki z wyczuwalnym oraz dobrze słyszalnym skokiem co 0.1 MIL

  • Taktyczną charakterystykę wieżyczek pozwalającą na beznarzędziowe korekty oraz ustawienie pozycji zerowej

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Przystępna cena lunety celowniczej Primary Arms SLx 4-16x44 mm FFP łączy się z wysoką funkcjonalnością, przez co model sprawdzi się zarówno w rękach początkujących jak i zaawansowanych strzelców. Korpus urządzenia został wykonany z aluminium lotniczego co w połączeniu z 44-milimetrowym obiektywem oraz relatywnie niewielką długością oferuje nam lekką i kompaktową konstrukcję. Osoby praktykujące strzelania taktyczne z pewnością docenią otwarte wieżyczki z możliwością ustawienia zera, które pozwolą na szybkie i wygodne wprowadzanie korekt po wstępnym wyzerowaniu. Szeroki zakres powiększenia oraz zamocowana na pierścieniu regulacyjnym dźwignia umożliwiają natomiast szybkie przechodzenie pomiędzy wartościami, przez co zagwarantują nam wysoką elastyczność podczas strzelań praktycznych.


Otwarte wieżyczki o taktycznej charakterystyce pozwalają na szybkie wprowadzanie korekt. Dzięki wykorzystanemu systemowi set-and-forget zero możemy ustawić oraz zapisać wstępne zero dla broni, a następnie w przypadku zmiany dystansu lub charakterystyki wiatru na bieżąco wprowadzać korekty. Pozwoli nam to na łatwy powrót do wstępnego ustawienia bez konieczności zapamiętywania wartości na podziałce. Co więcej, skok wieżyczek jest doskonale wyczuwalny oraz słyszalny, dzięki czemu będziemy mieli pewność wprowadzenia ustawienia.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje wyjątkowo rozbudowany krzyż ACSS HUD DMR, stworzony z myślą o zastosowaniach taktycznych. Siatka obejmuje centralny szewron otoczony kontrastową, czerwoną podkową znacząco usprawniającą szybkie namierzanie celu na bliskich dystansach oraz podziałkę do kompensacji opadu pocisku BDC. Ponadto znajdziemy tu również punkty pozwalające na wprowadzanie korekt kompensujących działanie wiatru, analogowy dalmierz, podziałkę wyskalowaną w miliradianach, oraz odnośniki pomagające podczas wodzenia za ruchomym celem.


 

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS HUS DMR .308/.223
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl