Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Primary Arms SLx 5-25X56 mm FFP ACSS Apollo .308/6.5 Grendel

Cena: 3 099,00 zł 3099.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-032

1px Opis

SLx to linia przystępnych cenowo lunet zyskującego olbrzymią popularność producenta Primary Arms. Modele zawarte w tej serii oferują autorskie rozwiązania producenta, między innymi charakterystyczne siatki celownicze ACSS, połączone z materiałami i wykonaniem oferującym dobry stosunek ceny do jakości. Luneta celownicza Primary Arms SLx 5-25x56 mm to model zaprojektowany przede wszystkim z myślą o strzelaniach na długie dystanse. Potężny, 56-milimetrowy obiektyw zapewnia odpowiednią ilość światła nawet w górnych zakresach powiększenia, dzięki czemu możemy cieszyć się jasnym i szczegółowym obrazem oddalonych celów. Taktyczne wieżyczki z możliwością ustawienia punktu zerowego natomiast świetnie sprawdzą się w strzelaniach praktycznych. Wersja z umieszczoną w pierwszym planie podświetlaną siatką ACSS Apollo dostosowaną do balistyki amunicji .308 Winchester i 6,5 Grendel.


Luneta celownicza Primary Arms SLx 5-25x56 mm oferuje:

  • Szeroki zakres powiększeń odpowiedni precyzyjnych strzelań na średnich i długich dystansach

  • Obiektyw o dużej średnicy oferujący doskonałą jasność obrazu nawet przy dużym powiększeniu

  • Dobrej jakości soczewki gwarantujące odpowiednią transmisję światła oraz brak zniekształceń

  • Osadzony w pierwszym planie rozbudowany krzyż ACSS Apollo z podświetleniem

  • Rozmiar obiektywu gwarantujący odpowiednią ilość światła w całym zakresie powiększeń

  • Wieżyczki z możliwością ustawienia zera o wyczuwalnym skoku co 0.1 MIL

  • Taktyczną charakterystykę wieżyczek pozwalającą na beznarzędziowe korekty oraz ustawienie pozycji zerowej

  • Aluminiowy korpus odporny na wstrząsy, zabezpieczony antykorozyjnym anodowaniem

  • Dożywotnią gwarancję producenta


Marka Primary Arms od lat zdobywa uznanie wśród amerykańskich strzelców, oferując innowacyjność oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz wiodącej na swojej półce cenowej optyki połączone z dożywotnią gwarancją sprawia, że firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów strzelectwa. Tym, co wyróżnia produkty Primary Arms na tle konkurencji są jednak autorskie krzyże celownicze, które dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużej różnorodności spełnią oczekiwania strzelców o różnych potrzebach i preferencjach. Kompleksowe podejście do tematu optyki sprawia natomiast, że w ofercie znajdziemy nie tylko lunety czy kolimatory, ale również wszelkie niezbędne do ich montażu i użytkowania akcesoria.


Primary Arms - korzystna cenowo optyka o podpartej dożywotnią gwarancją niezawodności


 

Przystępna cena lunety celowniczej Primary Arms SLx 5-25x56 mm FFP łączy się z wysoką funkcjonalnością, przez co model sprawdzi się zarówno w rękach początkujących jak i zaawansowanych strzelców. Szeroki zakres powiększeń o dużych wartościach - od 5 do aż 25-krotności - sprawia, że luneta jest odpowiednia do strzelań na bardzo duże dystanse. Wcześniej wspominany obiektyw o średnicy aż 56 milimetrów zapewnia odpowiednią ilość światła, aby na całym przekroju powiększeń obraz pozostawał jasny i szczegółowy. Osoby praktykujące strzelania taktyczne z pewnością docenią otwarte wieżyczki z możliwością ustawienia zera, które pozwolą na szybkie i wygodne wprowadzanie korekt po wstępnym wyzerowaniu. Zamocowana na pierścieniu regulacyjnym dźwignia umożliwia natomiast szybkie przechodzenie pomiędzy wartościami powiększenia, przez co zagwarantują nam wysoką elastyczność podczas strzelań praktycznych.


Luneta celownicza Primary Arms - poznaj zalety autorskich siatek celowniczych ACSS


 

Luneta została wyposażona krzyż umieszczony w pierwszym planie optycznym, co jest optymalnym wyborem do przewidzianych dla niej zastosowań. Rozwiązanie tego typu zachowuje realne proporcje znaku celowniczego podczas zmiany powiększenia, dzięki czemu umożliwia wiarygodną ocenę odległości do celu. Ponadto w przypadku powiększeń z dołu zakresu krzyż pozostaje niewielki, nie rozpraszając nas ilością detali i pozwalając na szybkie przenoszenie pomiędzy celami. Omawiany model oferuje przeznaczony do precyzyjnych strzelań krzyż ACSS Apollo dostosowany do parametrów balistycznych amunicji .308 Winchester i .6,5 Grendel. Siatka obejmuje centralny szewron, pozwalającą na wprowadzanie korekt na opad pocisku podziałkę BDC, belki umożliwiające kompensację wpływu wiatru oraz analogowy dalmierz. 


 

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Apollo 6,5CR/.224
Typ wieżyczek: otwarte (taktyczne)
Średnica tubusu [mm]: 34 mm (1,34")
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl