Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Luneta celownicza Vortex Crossfire II 2-7x32 Crossbow 1" XBR-2

Cena: 969,00 zł 969.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Vortex Optics
Kod produktu: K1-186-403

1px Opis

Vortex Crossfire II 2-7x32 Crossbow 1" XBR-2 to profesjonalna luneta dedykowana do kuszy, z podświetlaną siatką celowniczą XBR-2 w drugim planie, zmiennym powiększeniem oraz 30 mm tubusem zapewniającym regulację 160 MOA w pionie i poziomie.


Jeśli szukałeś optyki do kuszy z prawdziwego zdarzenia — Vortex Crossfire II 2-7 × 32 Crossbow to doskonały wybór, który nie tylko spełnia Twoje wymagania, ale także oszczędza Twoje pieniądze.


Lekka i wytrzymała


Vortex Crossfire II 2-7 × 32 Crossbow 1" XBR-2 to lekki celownik optyczny o długości 241 mm i masie 397 g. Jednoczęściowy 30 mm tubus, wykonano z anodowanego aluminium lotniczego, gwarantując w ten sposób wytrzymałość na wstrząsy i korozję.


Na okularze znajduje się powiększony moletowany pierścień służący do szybkiej i wygodnej zmiany powiększenia w zakresie od 2 do 7.


Uszczelnienie i wypełnienie wnętrza lunety suchym azotem eliminuje problem wewnętrznego parowania soczewek oraz gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne.


Podświetlana siatka celownicza


Elementem, który wyróżnia Vortex Crossfire II 2-7 × 32 Crossbow jest siatka, którą zaprojektowano specjalnie do strzelania z kuszy.


Luneta ma podświetlaną siatkę celowniczą XBR-2 w drugim planie, z nastawami do szybkiego i precyzyjnego na dystansie od 18 do 91 m (zero na 36 m).


W zależności od warunków atmosferycznych i oświetlenia użytkownik może wybierać pomiędzy zielonym i czerwonym podświetlaniem punktu celowania oraz zmieniać jego natężenie za pomocą bocznego pokrętła.


Wytrawiona na szkle siatka celownicza ma oznaczenia odległości (do 91,44 m). Dzięki nim można precyzyjnie dopasować wartość powiększenia do FPS kuszy. Luneta ma stałą paralaksę ustawioną na dystansie 68 m.


Duży zakres regulacji


Niskoprofilowe kryte wieżyczki mają regulację kliku 1/2 MOA. Pełny zakres regulacji krzyża wynosi aż 160 MOA w pionie i poziomie (30 MOA na obrót). Pierścienie mają moletowane ścianki, dlatego zmiany ustawień możemy dokonywać także w rękawicach.


Pakiet akcesoriów


Do lunety dołączono pierścienie montażowe, polimerowe osłony na optykę oraz ochronny pokrowiec z neoprenu, dlatego optyka jest gotowa do montażu od razu po zakupie.


Optyka • siatka celownicza z dwukolorowym podświetlaniem- ułatwia strzelanie w warunkach słabego oświetlenia,

 • powłoki wielowarstwowe — na granicach szkło-powietrze naniesiono opatentowane powłoki antyrefleksyjne, które zwiększają transmisję światła,

 • siatka celownicza w drugim planie — krzyż celowniczy zaprojektowany specjalnie do strzelania z kuszy, pozwana na szacowanie odległości i nanoszenia poprawek,

 • krzyż celowniczy trawiony na szkle — siatka między dwiema warstwami szkła cechuje się największą trwałością i niezawodnością.


Budowa • Wstrząsoodporna — wytrzymała konstrukcja z anodowanego aluminium,

 • Szczelna konstrukcja — uszelki typu o-ring chronią przed wnikaniem wilgoci, kurzy i innych zanieczyszczeń,

 • Tubus wypełniony suchym azotem — zapobiega wewnętrznemu parowaniu soczewek,

 • Tubus 30 mm — zapewnia zakres regulacji znaku celowniczego do 160 MOA,

 • Anodowanie — matowe wykończenie techniką chroni przed korozją i niweluje odbicia światła, pomagając w ten sposób maskować pozycję strzelca.


Udogodnienia • Pierścień ostrości okularu — umożliwia wyostrzenie krzyża do wzroku strzelca,

 • Moletowany pierścień powiększenia — pozwala na wygodną regulację powiększenia,

 • Pierścień powiększenia/ FPS — łączy 2 funkcje: zmiany powiększenia oraz ustawienia FPS kuszy.

Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki): jest
Typ krzyża celowniczego (siatki): XBR-2
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): myślistwo
Średnica tubusu [mm]: 30 mm (1,18″)
Elementy zestawu lunety: pokrowiec neoprenowy, montaż, zakrywki na szkła, ściereczka do czyszczenia optyki

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl