Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza Walther 3-9x44 z/m 11 mm

Cena: 469,00 zł 469.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Walther
Kod produktu: K1-125-024

1px Opis

Walther 3-9 × 44 to popularna luneta wiatrówkowa o zmiennym powiększeniu, w której zastosowano otwarte wieżyczki z blokadą ustawień, zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną oraz precyzyjną siatkę celowniczą mil-dot.


Wytrzymała konstrukcja


Luneta ma jednoczęściowy tubus o średnicy 25,4 mm wykonany z anodowanego aluminium. Dzięki uszczelnieniu i wypełnieniu lunety suchym azotem optyka nie paruje i jest odporna na warunki atmosferyczne.


Konstrukcja jest także odporna na wstrząsy, dzięki czemu luneta Walther 3-9×44 może być używana także na wiatrówkach sprężynowych o dużej energii.


Tubus mą zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną (sunshader), która redukuje odblaski światła i wzmacnia kontrast nawet przy silnym świetle słonecznym.


Optyka ze zmiennym powiększeniem


Soczewki pokryto wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która poprawia transmisję światła i zapewnia jasny, ostry obraz celu, dzięki czemu luneta sprawdzi się podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. Na okularze znajduje się pierścień do niezależnej regulacji ostrości.


Optyka ma zmienne powiększenie 3-9×, umożliwiające strzelanie na różnych dystansach oraz wybór pomiędzy szerokim polem widzenia lub mocnym przybliżeniem celu.


Siatka celownicza Mil-dot


W celowniku Walther 3-9×44 zastosowano popularną siatkę celowniczą Mil-dot składającą się z 4 cienkich belek, na których w regularnych odstępach naniesiono kropki pozwalające na nanoszenie poprawek (bez zmiany nastawy bębnów) oraz obliczenia odległości do celu.


Krzyże Mil-dot używane są najczęściej w optyce snajperskiej oraz lunetach wiatrówkowych. Regulacji siatki w pionie i poziomie dokonujemy za pomocą otwartych bębnów o wartości kliku 0,7 mm/10 m.


Moletowane wieżyczki mają blokadę ustawień, której dokonujemy poprzez dokręcenie pierścienia. Luneta ma stałą paralaksę ustawioną na dystansie 10 m.


Akcesoria w zestawie


Wraz z lunetą otrzymujemy solidne pierścienie montażowe na szynę 11 mm oraz polimerowe osłony soczewek.

Regulacja paralaksy [m]: brak
Typ krzyża celowniczego (siatki): MilDot MOA
Średnica tubusu [mm]: 25,4 mm (1″)
Elementy zestawu lunety: zestaw kluczy imbusowych, montaż
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl