Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Luneta celownicza pistoletowa Leupold FX-I Rimfire 4x28 1" Fine Duplex

Cena: 1 659,00 zł 1659.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-074

1px Opis

Leupold FX-I Rimfire 4x28 1" Fine Duplex to prosty celownik optyczny o 4× powiększeniu dedykowany do broni bocznego zapłonu, wyróżniający się ostrym i jasnym obrazem, wodoodporną konstrukcją oraz precyzyjną siatką Duplex z regulacją 0,25 MOA.


Leupold FX-I Rimfire 4×28 1" Fine Duplex to klasyczny celownik optyczny należący do budżetowej serii Golden Ring, która cechuję się wyśmienity stosunek jakości do ceny.


Budowa


Jednoczęściowy tubus (calowy), wykonano z anodowanego aluminium lotniczego, gwarantując w ten sposób wytrzymałość na wstrząsy, odrzut, korozję i zarysowania.


Wnętrze lunety wypełniono suchym azotem, który zapobiega wewnętrznemu parowaniu soczewek. Konstrukcja celownika jest w pełni wodoodporna, dlatego możemy go bez obaw używać podczas deszczu, we mgle lub innym wilgotnym środowisku.


Jasny i czysty obraz


W układzie optycznym zastosowano soczewki z powłokami Multi-coat 4, które zapewniają klarowność pola widzenia od krawędzi do krawędzi, wyjątkowy kontrast oraz jasny obraz nawet w słabych warunkach oświetleniowych.


Celownik ma paralaksę fabrycznie ustawioną na ok. 54 m, odpowiadający dystansowi, z którego najczęściej strzela się z broni bocznego zapłonu.


Precyzyjna siatka celownicza


W lunecie zastosowano siatkę celowniczą Fine Duplex w drugim planie. Włosowaty krzyż jest znacznie cieńszy od standardowego Duplex, dlatego doskonale sprawdzi się podczas precyzyjnego strzelania do małych celów.


Niskoprofilowe wieżyczki mają regulację 1/4 MOA. Zakres regulacji krzyża wynosi 80 MOA w pionie i poziomie. Bębny mają moletowane ścianki, które pozwalają na regulację ustawień bez dodatkowych narzędzi.

Regulacja paralaksy [m]: 52
Typ krzyża celowniczego (siatki): Fine Duplex
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): strzelectwo sportowe
Średnica tubusu [mm]: 25,4 mm (1″)

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl