Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Magazynek Magpul PMAG 10 7.62 x 51 AC

Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Magpul
Kod produktu: K1-472-035

1px Opis

Magpul PMAG 10 7,62 × 51 AC to polimerowy magazynek III generacji przeznaczony do karabinów z gniazdem w standardzie AICS 7,62x51 mm / .308,


Magazynki Magpul łączą wysoką jakość, trwałość, niezawodność z umiarkowaną ceną, dzięki czemu cieszą się ogromną popularnością wśród strzelców cywilnych i mundurowych.


Magazynek PMAG 3 generacji - do karabinów .308 Win AICS Short Action


Magazynki Magpul mimo doskonałych opinii i popularności, są nieprzerwanie modernizowane czego doskonałym przykładem, jest już PMAG M3, czyli już 3-generacja magazynków do broni broni z gniazdem w układzie AICS Short Action. W PMAG M3 zastosowano najważniejsze rozwiązania poprzednich wersji, wykorzystując nowe materiały i modernizacje, dzięki którym magazynek jest kompatybilny z wieloma modelami broni kalibru 7,62×51 mm / .308.


Niezawodny magazynek do karabinów  7,62x51 mm / .308


Podobnie jak w poprzednich wersja PMAG ma korpus z polimeru, którego skład utrzymywany jest w tajemnicy, Dzięki wzmacnianej konstrukcji magazynek jest odporny na upadek, zgniatanie i pęknięcie, czyli niemal na wszystkie zagrożenia jako mogą wpłynąć na uszkodzenie i trwałe zniszczenie magazynka. Trwałość i niezawodność działania osiągnięto poprzez zastosowanie sprężyny ze stali nierdzewnej w standardzie USGI oraz samopoziomującego się popychacza. Follower wykonano z żywicy syntetycznej o właściwościach samosmarujących i antyhigroskopijnych. Prowadnice popychacza zaprojektowano w taki sposób, by uniemożliwić jego przechył, który zazwyczaj prowadzi do dysfunkcji w podawaniu amunicji. Funkcjonalność magazynka w warunkach polowych zapewnia prosta i przemyślana konstrukcja, dlatego do rozłożenia PMAGA nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Na ściance PMAGA zastosowano ogranicznik, który zapobiega zbyt głębokiemu osadzeniu magazynka w gnieździe. PMAG M3 ma ścianki o agresywniejszej teksturze, która poprawia chwyt magazynka w sytuacji, kiedy dłoń jest spocona lub zabrudzona. Stopkę magazynka nieznacznie wzmocniono i zwożono, co ułatwia dobywanie magazynka z ładownicy 2/ 3 komorowej oraz zwiększa odporność tego elementu na upadek. W komplecie otrzymujemy maskownicę, która w sytuacji nieużywania magazynka służy jako osłona zapobiegającą jego zabrudzeniu. Magazynek Magpul PMAG 10  7,62x51 mm / .308 gen. M3 to sprawdzone i wygodne rozwiązanie, idealne do strzelania w postawie leżącej z wykorzystaniem dwójnogu lub innej podpory strzeleckiej.


Cechy Magazynek PMAG M3:  • wzmocniona konstrukcja z nowego tworzywa

  • możliwość stosowania do broni zasilanej magazynkami AICS Short Action

  • samopoziomujący popychacz zabezpieczony przed przechyłem

  • konstrukcja przystosowana do dłuższej amunicji 

  • stalowa sprężyna w standardzie USGI

  • popychacz o właściwościach samosmarujących

  • blokada przed zbyt głębokim wsunięciem magazynka do gniazda

  • panel do indywidualnego oznaczania magazynków

  • wzmocniona stopka o węższym profilu do stosowania w ładownicach o większej pojemności


UWAGA: Magazynek nie pasuje do karabinu Accuracy International AE.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl