Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Mata strzelecka Forsport XL

Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Forsport
Kod produktu: K1-041-144

1px Opis

Produkt zaprojektowano z myślą o Twojej wygodzie podczas strzelania w pozycji leżącej. Odpowiednio dobrane materiały bardzo dobrze izolują do mokrej trawy, wilgotnej ściółki leśnej oraz błota. Z powodzeniem wykorzystasz ją jako karimetę do namiotu lub siedzisko gdy wędkujesz, będąc z przyjaciółmi na ogniku lub wypatrując zwierzyny z ambony podczas polowania. Polecana myśliwym, miłośnikom ASG oraz strzelcom wyborowym.


Kompaktowa konstrukcja ułatwia transportowanie


Mata skłąda się z czterech segmentów. Po złożeniu umieszczone na przegubach uchwyty ułatwiają jej przenoszenie, można ją równiez zrolować i przypiąc do plecaka.
Mata została wyposażona w całkowicie odpinaną kieszonkę. Kieszonka jest zamykana na zamek błyskawiczny dzięki czemy umiesznona w niej amunicja trzyma sie na miejscu. Kieszonka do maty mocowana jest na rzep.

Składana mata strzelecka w kamuflażu wojskowym. Produkt zaprojektowano z myślą o Twojej wygodzie podczas strzelania w pozycji leżącej. Odpowiednio dobrane materiały bardzo dobrze izolują od mokrej trawy, wilgotnej ściółki leśnej oraz błota. Z powodzeniem wykorzystasz ją jako karimatę do namiotu lub siedzisko gdy wędkujesz, będąc z przyjaciółmi na ognisku lub wypatrując zwierzyny z ambony podczas polowania.


Mata strzelecka dla pasjonatów outdooru


Polecana myśliwym, miłośnikom ASG oraz strzelcom wyborowym.

Mata składa się z czterech segmentów. Po złożeniu umieszczone na przegubach uchwyty ułatwiają jej przenoszenie, można ją również zrolować i przypiąć do plecaka.
Mata została wyposażona w całkowicie odpinaną kieszonkę. Kieszonka jest zamykana na zamek błyskawiczny dzięki czemu umiesznona w niej amunicja trzyma się na miejscu. Do kieszonki zostało doszyte etui wodoodporne z wodoszczelnym zamkiem. Kieszonka do maty mocowana jest na rzep.

Typ materiału: cordura
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl