Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Matryca karbidowa Lyman do kalibru .338 Lapua Magnum

Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Lyman
Kod produktu: K1-198-080

1px Opis

Matryca karbidowa Lyman do formatowania szyjki łuski do kalibru .338 Lapua Magnum ma hartowany korpus oraz ultra twardy ekspander z węglika. Matryca karbidowa wydłuża żywotność łuski oraz pozwala na idealne dopasowanie łuski do komory naszej broni.


Podobnie jak standardowy ekspander, matryce nie rozciąga łuski, dlatego poprawia precyzję formatowania oraz wydłuża jej żywotność, Według wielu strzelców dwustopniowa matryca do formatowania szyjki łuski odczuwalnie poprawia skuteczność i powtarzalność elaborowanej amunicji.


Matryca karbidowa Lyman do formatowania szyjki łuski .338 Lapua Mag - profesjonalne akcesoria do elaboracji w sklepie Kolba 


 


Pierwszy krok rozszerza wnętrze szyjki łuski do nieco mniejszej niż średnica pocisku, zapewniając optymalne dopasowanie szyjki łuski. Drugi krok rozszerza wlot łuski do średnicy pocisku lub nieco powyżej. Dzięki temu pocisk można umieścić w sposób idealnie wycentrowany i osiowy względem szyjki łuski. Trzpień z węglika jest bardzo twardy i idealnie gładki, dzięki czemu łatwo przechodzi przez szyjkę łuski, powodując jej łatwe i precyzyjne rozciągnięcie. Dzięki temu matryca karbidowa zmniejsza stopień trymowania łuski, co oczywiście wpływa na dłuższą żywotność łuski.


Według producenta powierzchnie robocze wykonane z węglika wolframu nie wymagają stosowania środków smarujących do łusek.

Kaliber: .338 Lapua Mag.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl