Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Mechanizm spustowy Hiperfire Elite do AR15/10

Mechanizm spustowy Hiperfire Elite do AR15/10 89745574fa83a35b118b6f2ea8b3ab58
  • nowość
Cena: 1 109,00 zł 1109.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Hiperfire
Kod produktu: K1-791-001

1px Opis

Ekstremalnie lekki mechanizm spustowy HIPERFIRE Elite o regulowanej sile oporu. Zakres pomiędzy 2,5 a 3,5 funta sprawia, że Elite wymaga niskiego nakładu siły do przełamania, gwarantując niezrównaną dynamikę. Jednostopniowa konstrukcja ze skróconą drogą spustu oraz niezrównaną kulturą pracy sprawiają, że model doskonale sprawdzi się w strzelaniach dynamicznych. Poza tym, model oferuje wszystkie zalety mechanizmów HIPERFIRE - niezwykle wyraźne przełamanie i reset oraz wyjątkowo płynne działanie.


HIPERFIRE to amerykański producent akcesoriów do broni, który od 2011 roku tworzy doceniane przez strzelców sportowych mechanizmy spustowe oraz urządzenia wylotowe do karabinków. Założeniem firmy jest eliminacja ograniczeń, które wraz z rozwojem naszych umiejętności narzuca na nas sprzęt. Wśród mechanizmów znajdziemy zarówno względnie proste wariacje konstrukcji typu mil-spec, jak i niezwykle zaawansowane modele tworzone z myślą o czołowych strzelcach dynamicznych.


Mechanizm charakteryzuje się jednostopniowym działaniem, co sprawia, że nie posiada on drogi jałowej. Do przełamania jego oporu niezbędne jest zadanie odpowiedniej siły na język, co w połączeniu z krótkim, świetnie wyczuwalnym resetem pozwoli na błyskawiczne oddanie zarówno pierwszego jak i kolejnych strzałów.


Częstym problemem w atermarketowych mechanizmach spustowych jest zjawisko niezbicia spłonki, spowodowane użyciem słabszej sprężyny kurka w celu zmniejszeniu oporu spustu. Mechanizmy spustowe HIPERFIRE eliminują tę przypadłość dzięki wykorzystaniu rozwiązania Radical Sear Mechanics™. Producent skupia się na poprawie kultury pracy poprzez ograniczenie tarcia na powierzchniach styku mechanizmu, dzięki czemu spust ma odczuwalnie niższy opór bez konieczności redukcji siły sprężyny kurka.


Mechanizmy z linii HIPERTOUCH wykorzystują dodatkowo jeszcze skuteczniej działające rozwiązanie - Cam-Over Toggle Engine™. Zespół sprężyn odciąża język spustowy, powodując znaczne ograniczenie oporu jego pracy. Co więcej rozwiązanie to pozytywnie rzutuje na odczuwanie pracy mechanizmu przez strzelca, oferując nam maksymalną kontrolę nad procesem.


Każdy mechanizm spustowy HIPERFIRE łączy w sobie podstawowe cechy wyróżniające je na tle konstrukcji typu mil-spec. Doskonała kultura pracy uzyskana dzięki wyjątkowej pieczołowitości produkcji sprawia, że produkty HIPERFIRE charakteryzują się gładkim, dobrze wyczuwalnym przełamaniem oraz resetem. Powoduje to, że doskonale sprawdzają się w strzelectwie dynamicznym, gdzie kluczowe jest szybkie oddawanie kolejnych strzałów.


Mechanizmy spustowe HIPERFIRE są projektowane jako rozwiązania drop-in. Z tego powodu ich instalacja jest niezwykle łatwa i nie tylko nie wymaga korzystania z usług rusznikarza, ale również możemy ją przeprowadzić bez konieczności demontażu chwytu pistoletowego i bezpiecznika / selektora. Konstrukcja mechanizmu jest ponadto fabrycznie perfekcyjnie spasowana, dzięki czemu nie posiada żadnych śrub regulacyjnych.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl