Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Mechanizm spustowy Hiperfire XAK MARK-1 do AK

Mechanizm spustowy Hiperfire XAK MARK-1 do AK 4685ddae619ed30dc3b2f8463eb440d8
  • nowość
Cena: 419,00 zł 419.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Hiperfire
Kod produktu: K1-791-007

1px Opis

Stworzony dla poprawienia komfortu użytkowania karabinków AK mechanizm spustowy HIPERFIRE XAK MARK-1. Doskonała precyzja procesu produkcji połączona z zastosowaniem zaawansowanych powłok elektrochemicznych sprawia, że XAK charakteryzuje się doskonałą płynnością, oraz wyraźnym przełamaniem. Obniżona siła oporu spustu może zostać uzyskana poprzez zastosowanie aftermarketowych sprężyn kompatybilnych z platformą.


HIPERFIRE to amerykański producent akcesoriów do broni, który od 2011 roku tworzy doceniane przez strzelców sportowych mechanizmy spustowe oraz urządzenia wylotowe do karabinków. Założeniem firmy jest eliminacja ograniczeń, które wraz z rozwojem naszych umiejętności narzuca na nas sprzęt. Wśród mechanizmów znajdziemy zarówno względnie proste wariacje konstrukcji typu mil-spec, jak i niezwykle zaawansowane modele tworzone z myślą o czołowych strzelcach dynamicznych.


Model został wyposażony w teksturowanie języka Backbone, pozwalające na montaż kupowanej osobno nakładki HIPERSHOE. Jej wykorzystanie gwarantuje powtarzalne umieszczenie palca na spuście, oraz możliwość dostosowania preferowanej wysokości pozycji. Ponadto wysunięcie palca do przodu sprawia, że wykorzystując zjawisko dźwigni, obniża się siła niezbędna do przełamania mechanizmu.


Mechanizm został pokryty powłoą QPQ w procesie fosfatowania. Dzięki wykorzystaniu dodatkowej, cienkiej warstwy polerowanego fosforanu, tarcie między elementami zostało zredukowane, przekładając się na poprawę kultury pracy. Dodatkowym efektem tego rozwiązanie jest również skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed korozją.


Każdy mechanizm spustowy HIPERFIRE łączy w sobie podstawowe cechy wyróżniające je na tle konstrukcji typu mil-spec. Doskonała kultura pracy uzyskana dzięki wyjątkowej pieczołowitości produkcji sprawia, że produkty HIPERFIRE charakteryzują się gładkim, dobrze wyczuwalnym przełamaniem oraz resetem. Powoduje to, że doskonale sprawdzają się w strzelectwie dynamicznym, gdzie kluczowe jest szybkie oddawanie kolejnych strzałów.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl