Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Metal Fach Seg Pellet PELLAS 15-30kW

Metal Fach Seg Pellet PELLAS 15-30kW
  • promocja
Cena: 12 501,28 zł 14 206,00 zł 12501.28
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Metal-Fach Seg Pellet

Kocioł z serii SEG PELLET jest urządzeniem centralnego ogrzewania z automatycznym podawaniem paliwa spalającym paliwo typu pellet. Piec wykonany jest z wysokogatunkowej 6mm stali kotłowej. Dodatkowo do budowy urządzenia wykorzystano najnowszą technologię, nowoczesne sterowniki elektroniczne oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Kotły tej serii uzyskały następujące certyfikaty:

  • Certyfikat ECO DESIGN
  • Znak bezpieczeństwa ekologicznego 5 KLASA (według normy PN EN 303-5:2012)

Dzięki tym certyfikatom kocioł zalicza się do grupy produktów, które biorą udział w programach samorządowych z dofinansowaniem na zakup urządzeń wspierających ochronę środowiska.

 

Palnik pelletowy Pellas z obrotową komorą spalania

Jedno z najlepszych rozwiązań pelletowych w Polsce już jest dostępne w kotłach Metal-Fach. Palnik Pellas X Revo standardowo wyposażony został w ceramiczną zapalarkę o podwyższonej żywotności. Algorytm pracy palnika pozwala na płynne modulowanie mocy w zależności od zapotrzebowania na ciepło. Komora spalania podczas pracy palnika wykonuje powolny obrót który ogranicza ilość spieków. Dzieje się tak dzięki równomiernemu rozkładowi temperatur w komorze a także jej dokładnym napowietrzeniu. Pozwala to na spalanie paliw tańszych i gorszych jakości np. z domieszką kory.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl