Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Metal Fach Seg Pellet /Pellas 15-30kW

Metal Fach Seg Pellet /Pellas 15-30kW
  • promocja
  • nowość
Cena: 12 650,00 zł 14 206,00 zł 12650.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Metal-Fach Seg Pellet/P

Kocioł z serii SEG PELLET jest urządzeniem centralnego ogrzewania z automatycznym podawaniem paliwa spalającym paliwo typu pellet. Piec wykonany jest z wysokogatunkowej 6mm stali kotłowej. Dodatkowo do budowy urządzenia wykorzystano najnowszą technologię, nowoczesne sterowniki elektroniczne oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Kotły tej serii uzyskały następujące certyfikaty:

  • Certyfikat ECO DESIGN
  • Znak bezpieczeństwa ekologicznego 5 KLASA (według normy PN EN 303-5:2012)

Dzięki tym certyfikatom kocioł zalicza się do grupy produktów, które biorą udział w programach samorządowych z dofinansowaniem na zakup urządzeń wspierających ochronę środowiska.

 

Palnik Pelletowy z obrotową komorą Pellas Revo

Jeden z najlepszych modeli palników teraz dostępny w kotle Metal-Fach to doskonałe połączenie ekonomicznego spalania i łatwiej obsługi. Ruszt palnika obraca się w trakcie pracy z niewielką prędkością zapobiegając tworzeniu się spieków. Przekłada się to na większą tolerancje jakości opału. Pellet z domieszką kory można spalać bez ryzyka że powstały żużel zablokuje palnik. Ceramiczna zapalarka zapewnia szybkie rozpalanie pelletu oraz długą żywotność. Piecze nad całością sprawuje nowoczesny regulator Plum Platinium pellet. Odpowiada on nie tylko za wytwarzanie ciepła, lecz takża za jego optymalne rozprowadzenie.
Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl