Facebook Google Maps YouTube Blog

Miniatuowy kocioł na pellet 10kW Zębiec Onyks

Cena: 12 592,00 zł 12592.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni

1px Opis

Zębiec ONYX

 

Kocioł  ONYKS z wbudowanym zasobnikiem to nowość w ofercie kotłów pelletowych firmy Zębiec. Urządzenie wyróżnia kompaktowa, nowoczesna i estetyczna budowa. Dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość tylko 1,2 m) zajmuje niewiele miejsca i zmieści się praktycznie w każdej nawet najmniejszej kotłowni. Kocioł wyposażony jest w wbudowany zasobnik na pellet (60l/43 kg) z możliwością powiększenia go o nadstawkę, dzięki której zwiększy się pojemność zasobnika aż do 140l/98 kg. Istnieje również możliwość zmiany strony otwierania osłony drzwiczek, w celu optymalizacji miejsca w kotłowni.

 

Wystarczy zaledwie kilka prostych ruchów rączką umiejscowioną pod pokrywą zasobnika aby mechanicznie wyczyścić wymiennik ciepła. Palnik natomiast czyści się automatycznie po wygaszeniu kotła lub co 8 godzin ciągłej pracy.

 

Nowoczesna trójciągowa budowa kotła oparta jest na bazie pionowego płomieniówkowego wymiennika ciepła. Spalanie pelletu odbywa się poprzez samoczyszczący, automatyczny palnik wrzutkowy. Kocioł na pellet ONYKS wyposażony jest w sterownik Lider Kolor Pellets, który steruje pracą 4 pomp i zaworem mieszającym. Automatykę można rozbudować poprzez podłączenie dodatkowych modułów zaworu mieszającego. Sterownik współpracuje z panelem pokojowym, pogodowym i modułem internetowym (opcja).

  • Obsługa zaworu mieszającego
  • Automatyczne czyszczenie palnika
  • Czyszczenie wymiennika za pomocą dźwigni
  • Zintegrowany zasobnik o pojemności 60l (możliwość rozbudowania o dodatkowe 80l)
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl