Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Mocowanie sufitowe do atlasu 241-259cm NOHRD SlimBeam

Cena: 1 149,00 zł 1149.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-AC-NH-15.219

1px Opis


NOHRD Logo


Mocowanie sufitowe do atlasu NOHRD SlimBeam 


Mocowanie do SlimBeam NOHRD to praktyczne mocowanie do sufitu. Wspornik mocuje się górnej części atlasu, jest odpowiedni do wysokości pomieszczenia 241-259. Mocowanie sufitowe SlimBeam stosuje się jeśli nie chcemy lub nie mamy możliwości zamocować atlasu do ściany. Idealne do pomieszczeń ze skosami lub jeżeli chcemy mieć zamontowane urządzenie na środku pomieszczenia.


Zastosowanie mocowania zwiększa bezpieczeństwo użytkowania atlasu. 

Parametry techniczne • Waga: 5kg


 


image


Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


 


#NOHRDAtlasSlimBeam, #NOHRDUchwyty, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #UchwytyNOHRD #SlimBeam #NOHRDSlimBeam #AtlasSlimBeam, #NOHRDAkcesoria
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl