Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Monitor do atlasu NOHRD SlimBeam + bon sodexo 5%

Cena: 2 198,99 zł 2198.99
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-AC-NH-15.256

1px OpisNOHRD Logo


 Monitor 7- calowy do atlasu SlimBeam


 


imageMonitor to dodatkowy element wyposażający atlas  SlimBeam  o 7 calowy ekran dotykowy podłączony poprzez USB do płyty głównej. Dzięki elektronice zamontowanej wewnątrz atlasu możliwe jest przesyłanie danych bezpośrednio na ekran monitora i wyraźne ich wyświetlanie. Uwzględniana jest wybrana waga obciążenia i ustawione proporcje.  Połączenie WLAN zapewnia codzienne naprzemienne sesje treningowe z treningiem dnia, w którym wszystkie ćwiczenia są wyświetlane jako filmy. Paski na klatkę piersiową do pomiaru tętna można podłączyć przez ANT+. 


 


imageimageimage


 


  Parametry techniczne:   • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 11,4x1,6x4,8 cm 

 • Rozmiar matrycy: 7-cali 

 • Waga: 3kg

 • Łączność: USB, ANT+


 


image

Monitor jest w pełni kompatybilny z wszystkimi atlasami SlimBeam oraz łatwy w montażu. (SlimBeam do numeru seryjnego 12073 wymaga dodania kabla z tyłu do podłączenia zasilania (jest on dołączony do zestawu), modele SB od 12074 posiadają zintegrowany kabel zasilający.)


Monitor posiada wbudowane funkcje pozwalające na ustawanie wagi oraz liczby powtórzeń, parametry te są automatycznie aktualizowane oraz przesyłane na ekran monitora.Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDMonitor, #NOHRDAkcesoriaSlimBeam, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #AkcesoriaNOHRD #SlimBeam #MonitorTreningowy1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl