Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Odstraszacz ptaków AgroPixel AntyBird jednogłośnikowy

Odstraszacz ptaków AgroPixel AntyBird jednogłośnikowy 1d8933e1d48f2ea4882be193cc50400d
  • nowość
Cena: 799,00 zł 799.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: AgroPixel
Kod produktu: K1-714-001

1px Opis

Agropixel AntyBird to jednogłośnikowy system do odstraszania ptaków, który skutecznie chroni pola uprawne i budynki gospodarcze przed latającymi szkodnikami. W zależności od kształtu terenu zasięg ochrony wynosi nawet do 15 ha!


Dźwiękowy odstraszacz ptaków Agropixel chroni pola uprawne przez niepożądaną obecnością ptaków, emitując odgłosy drapieżników. Odstraszanie polega na zmyleniu ptaków, które po wleceniu na obszar potencjalnego żerowania słyszą odgłosy drapieżników, co zmusza je do instynktownej ucieczki. Agropixel Anitbird chroni pola upraw przed zniszczeniem, pozostając jednocześnie w pełni bezpieczne dla ptaków. Emitowane dźwięki skutecznie odstraszają gołębie, szpaki, wrony, jastrzębie, sokoły i masę innych ptaków. W zależności od ukształtowania terenu i typu upraw Anitbird chroni obszar o wielkości ok. 10-15 ha.


Dźwiękowy odstraszacz ptaków Agropixel AntyBird — skuteczna ochrona pól uprawnych i budynków gospodarczych przed ptakami


 


Urządzenie Anitbird jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, na czytelny wyświetlacz, duży pulpit sterowniczy z przyciskami, dzięki któremu możemy w prosty i wygodny sposób zarządzać ustawieniami odstraszacza. Płynna regulacja głośności pozwala na dostosowanie pracy odstraszacza w zależności od powierzchni chronionego obszaru.


Urządzenie może działać w trybie manualnym (ręczne ustawienie godzinowego zakresu pracy) lub automatycznym z wykorzystaniem czujnika światła. Do zasilania możemy wykorzystać gniazdo sieciowe lub dowolny akumulator 12 V, co pozwala na umieszczenie odstraszacza w dowolnym miejscu na polu np. na drzewie, tyczce lub budynku. Odstraszacz ma metalową ramkę montażową z otworami na hak lub śruby.


Cechy AgroPixel AntyBird:  • skutecznie odstrasza wszystkie gatunki ptaków

  • szczególnie polecany do odstraszania gołębi, szpaków, wron, jastrzębi i sokołów

  • możliwość zasilania z dowolnego akumulatora 12 V lub gniazdka sieciowego

  • tryb ręczny i automatyczny z czujnikiem światła

  • łatwe dostosowanie natężenia dźwięku w zależności od wielkości upraw

  • zapewnia ochroną obszaru nawet do 15 ha

Napięcie [V]: 12
Przeznaczone na zwierzęta: ptactwo
Typ odstraszacza: dźwiękowy

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl