Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Paralizator Electro Max Matra Shock 5 mln V z latarką

Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Electro Max
Kod produktu: K1-495-001

1px Opis

Electro Max Matra Shock 5 mln V to duży paralizator o napięciu 5 000 000 V wyposażony w głośny sygnał alarmowy oraz latarkę o strumieniu 150 lumenów.


Paralizator ma wytrzymały polimerowy korpus o długości 345, co skutecznie zwiększa jego zasięg działania i pozwala na wykorzystywanie go jako improwizowanego kubotanu.


Rękojeść paralizatora ma powiększoną nasadę oraz anatomiczne wycięcia na palce, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.


Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 5 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.


Electro Max Matra Shock 5 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.


Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.


Electro Max Matra Shock oprócz podstawowej funkcji paralizatora ma także wbudowaną latarkę oraz głośny sygnał alarmowy, który skutecznie przyciąga uwagę osób postronnych.


Latarka o strumieniu 150 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.


Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu ładowarki sieciowej. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.


Electro Max Matra Shock 5 mln V obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. spustu paralizatora (w kolorze czerwonym) oraz trójpozycyjnego suwaka, za pomocą którego przełączamy pomiędzy funkcjami paralizatora, latarki i sygnału alarmowego.


Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.


O włączeniu trybu paralizatora informuje czerwona dioda. Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest w pełni instynktowne, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu.


Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na rzep nylonowym pokrowcu. W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.


Electro Max Matra Shock 5 mln V to bardzo mocny i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

Napięcie [V]: 5 000 000
Wbudowana latarka LED: tak
Typ zabezpieczenia: zawleczka zabezpieczająca
Zasilanie ogniwem: wbudowany akumulator
Alarm: dźwiękowy -> JEST
Elementy zestawu paralizatora: pokrowiec, ładowarka sieciowa, smyczka z zawleczką

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl