Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pas taktyczny Kore Essentials Battle Belt B2 zielony

Pas taktyczny Kore Essentials Battle Belt B2 zielony 31bec9e483e2d038f039023b835e2b10
 • nowość
Cena: 779,00 zł 779.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-563-063

1px Opis

Kore Essentials Battle Belt to modułowy pas taktyczny, składający się z elastycznego pasa wewnętrznego oraz sztywnego pasa zewnętrznego o nośności 9 kg z 20-stopniową micro regulacją i wzmocnionym obszyciem MOLLE, które umożliwia troczenie niezbędnych akcesoriów strzeleckich.


Pas taktyczny Kore Essentials Battle Belt to profesjonalne rozwiązanie dla strzelców, którzy oczekują od pasa nie tylko niezawodności i wytrzymałości, ale także łatwo dostępne regulacji, która umożliwia komfortowe dopasowanie obwodu pasa bez potrzeby jego zdejmowania lub rozpinania.


Cechy pasów Kore Essentials Battle Belt : • System Hidden Track z szybką 20-stopniową micro regulacją (co 6 mm) pozwala na regulację pasa bez potrzeby jego zdejmowania lub rozpinania.

 • Zewnętrzny pas bojowy o sztywnej konstrukcji wzmacnianej rdzeniem Power-Core.

 • 2-rzędowy system MOLLE umożliwia mocowanie oporządzenia i broni do pasa zewnętrznego.

 • Pas wewnętrzny z elastycznymi wstawkami poprawia komfort użytkowania i ułatwia szybką regulację pasa zewnętrznego.

 • Niskoprofilowa klamra malowana proszkowo wyposażona w sprężynującą dźwignię blokady obwodu

 • modułowy pas taktyczny Kore Essentials Battle Belt pozwala na stabilne i niezawodne przenoszenia obciążenia nawet do 9 kg

 • w zestawie szlufka veclro, która zapobiega odstawaniu końcówki pasa.


Kore Essentials Battle Belt — modułowy pas taktyczny o zwiększonej sztywności


Modułowy pas taktyczny Battle Belt składa się z zewnętrznego pasa MOLLE oraz wewnętrznego pasa Velcro Liner noszonego w szlufkach spodni, który pewnie utrzymuje ciężar pasa bojowego za pomocą taśmy rzep. Jednym z elementów, który odróżnia pasy Kore Essential od konkurencji to precyzyjny i wygodny sposób regulacji długości. Osiągnięto to dzięki systemowi Hidden-Track wykorzystujący specjalną prowadnicę z 20-stopniową micro regulacją.


Działanie systemu jest podobne do rozwiązania wykorzystywanego w popularnej opasce kablowej tzw. trytce i opiera się na ząbkowanej prowadnicy oraz klamrze z zapadką, która pewnie blokuje się na polimerowych wypustkach. Obwód pasa zewnętrznego regulujemy za pomocą metalowej klamry wyposażonej w sprężynującą blokadę. Ta funkcjonalność pozwala na szybką regulacją obwodu pasa bez konieczności jego zdejmowana, a nawet rozpinania, co w warunkach polowych ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkownika. System mocowania MOLLE tworzą nylonowe taśmy z poczwórnymi przeszyciami, które wg producenta wytrzymują obciążenie nawet do 227 kg.


Zewnętrzny pas taktyczny MOLLE składa się z 3 warstw: • Zewnętrznej — wykonanej z włókna Nylon Web z 2 dwoma rzędami pasów MOLLE do mocowania ekwipunku.

 • Środkowej — niezniszczalnego wzmocnienia Power-Core odpowiadającego za sztywność i wytrzymałość całej konstrukcji.

 • Wewnętrznej — komfortowej wyściółki Super-Fiber okrywającej wzmocnienie Power-Core


Elementem, który odpowiada za komfort noszenia ciężkiego pasa z wyposażeniem, jest oczywiście odpowiednio zaprojektowany pas wewnętrzny. Kore Essentials zastosował elastyczne wstawki, dzięki którym użytkownik może jednocześnie regulować obwód pasa zewnętrznego i wewnętrznego. Dlatego, jeśli chcemy w pełni wykorzystać zalety i funkcjonalność Kore Essentials Battle Belt, obydwa pasy zawsze powinny być używane razem.


Pas taktyczny Kore Essentials Battle Belt o szerokości 44 mm i grubości aż 7 mm cechuje się największą sztywnością, dlatego umożliwia bezpieczne przenoszenie pistoletu, zapasowych magazynków oraz oporządzenia o ciężarze do 9 kg.

Kolor: zielony
Typ materiału: nylon

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl