Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Piłki dotykowe NOHRD HaptikBall Zestaw Skóra

Cena: 1 299,00 zł 1299.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-PD-NH-17.102

1px Opis

NOHRD Logo


 


HaptikBall to piłeczki dotykowe wykonane z prawdziwej skóry


Piłeczki dotykowe HaptikBall wykonane z najwyższej jakości materiałów (prawdziwa skóra) to idealne narzędzie do treningu rąk i przedramion. To również świetna opcja na rozluźnienie i zminimalizowanie stresu. Dotyk prawdziwej skóry niesie ze sobą fenomenalne korzyści wpływające na uspokojenie oraz lepsze samopoczucie. To produkt marki PREMIUM, która zawsze stara się dostarczyć swoim klientom najlepsze rozwiązania w branży fitness i rekreacji. HaptikBall NOHRD to prawdziwy gamechanger i najlepsza propozycja tego rodzaju.


 


imageimageimage


 


 


Trenuj gdzie chcesz i jak chcesz - HaptikBall to elastyczne narzędzie do treningu rąk


HaptkBall NohrD wyróżnia fakt, że jest to bardzo elastyczny produkt, który możesz zabrać ze sobą do dowolnego miejsca. Niezależnie od tego, czy będzie to biuro w pracy, ogród koło domu czy mieszkanie w bloku - piłki dotykowe firmy NOHRD będziesz mógł użyć praktycznie wszędzie. Ćwicz rękę, przedramię i tkankę łączną wykonując ćwiczenia typu huśtanie, rzucanie, pchanie, trzymanie, czy podnoszenie. Baw się swoimi ćwiczeniami i staraj się, aby były dla Ciebie chwilą relaksu i dobrej zabawy. To najważniejsze, jeśli o treningu myślisz długofalowo i chcesz na stałe go wrzucić do swojego życia!
 


imageimage 


Najwyższa jakość wykonania, najwyższa jakość czucia piłki


Piłki HaptikBall są ręcznie szyte i wykonane z prawdziwej skóry. To rzadko spotykana praktyka w tego typu produktach, a to nie wszystko, jeśli mówimy o unikatowym stylu produkcji. Wypełnienie składa się z granulatu żelaza, dzięki czemu HaptikBall sprawnie się odkształca po każdym mocniejszym przyciśnięciu. Całość pokryta jest tłuszczem woskowym, który zapobiega pęknięciom i innym mikro uszkodzeniom spowodowanym potem, czy wodą. Całość idealnie się dopełnia i tworzy produkt o wielu przeznaczeniach treningowych, stworzony z pasją i zrozumieniem potrzeb każdego klienta.


 


imageimageimage


 Zestaw piłek dotykowych HaptikBall NOHRD


W skład zestawu piłek dotykowych HaptikBall NOHRD wchodzą 4 gramatury wagowe; • 0,3 kg • 0,65 kg • 1,25 kg • 2,10 kg


 
Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł z powodzeniem korzystać z HaptikBall i czerpać korzyści z tej unikalnej pozycji.Firma NOHRD dokłada wszelkich starań, aby ich produkty wyróżniały się na tle konkurencji i były najwyższej jakości. HaptikBall to kolejny przykład niemieckiej solidności i dążenia do doskonałości.


 


imageimageimage


 


Parametry techniczne: • 4 piłki; 0,3 kg 0,65 kg 1,25 kg 2,10 kg

 • Materiał: prawdziwa skóa

 • Średnica: 0,3kg; 6 cm 650 g; 7 cm 1,25 kg; 8 cm 2,1 kg; 10 cm

 • Szyte ręcznie


 

Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


 


#NOHRD #NOHRDHaptikBall #HaptikBall #PilkiDotykowe #PilkiDoRzucania #NOHRDPilki #MarkaNOHRD #HaptikBallZestaw
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl