Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet Black Ops Langley Pro Sniper 4,5 mm

Cena: 369,00 zł 369.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Black Ops
Kod produktu: K1-597-020

1px Opis

Black Ops Langley Pro Sniper 4,5 mm to modułowy pistolet wiatrówkowy z łamaną lufą, który doskonale nadaje się do rozpoczęcia strzeleckiej przygody.


Do największych zalet wiatrówki należą precyzyjnie bruzdowana lufa, regulowany mechanizm spustowy, odłączana kolba oraz anatomiczny chwyt wygodny zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników.


Black Ops Langley Pro Sniper — nowoczesny pistolet wiatrówkowy dla początkujących strzelców


Korpus i rękojeść pistoletu wykonano z polimeru o dużej gęstości, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Profilowana rękojeść pistoletu ma anatomiczne wycięcia na palce oraz teksturowane panele, co gwarantuje pewny chwyt, oraz właściwą kontrolę nad pistoletem niezależni od wielkości dłoni.


Cechy Black Ops Langley Pro Sniper 4,5 mm:


   • Pistolet wiatrówkowy z odłączaną kolbą QD

  • łatwa transformacja pistoletu na karabinek

  • strzela celnym śrutem diabolo 4,5 mm

  • lekki i odporny na uszkodzenia korpus z polimeru

  • światłowodowe przyrządy celownicze

  • bruzdowana lufa o długości aż 30 cm

  • regulowany mechanizm spustowy

  • polimerowy kołnierz na lufie poprawiający chwyt podczas napinania sprężyny

  • górna szyna Picatinny do montażu celownika optycznego

  • mechanizm tłokowo- sprężynowy z klasycznie łamaną lufą


Wiatrówka z gwintowaną lufą na rozpoczęcie przygody ze strzelectwem


W pistolecie zastosowano bruzdowaną lufę o długości aż 30 cm, zabezpieczoną polimerowym kołnierzem z antypoślizgowym teksturowaniem, co ułatwia naciąganie sprężyny. W wiatrówce zastosowano mechanizm sprężynowo-tłokowy z klasycznie łamaną lufą. Oznacza to, że kompresji powietrza niezbędnego do oddania strzału, dokonujemy poprzez potoczne „łamanie lufy”. Pomimo wiekowej konstrukcji, mechanizm ten jest ciągle popularny z uwagi na niezawodność, łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji.


Black Ops Langley Pro Sniper — celna wiatrówka na śrut diabolo


Pistolet strzela popularny, śrutem diabolo 4,5 mm, miotanym z prędkością w granicach aż 282 m/s!. W modelach z łamaną lufą możemy wybierać śrut w zależności od upodobań oraz formy strzelania. Śrut płaski lub półokrągły zapewnia najlepszą precyzję, jeśli zależy nam na wysokiej penetracji, warto wybrać śrut typu szpic. W wiatrówce zastosowano regulowany mechanizm spustowy, co stanowi rzadkość w wiatrówkach w tym przedziale cenowym. Pistolet ma manualny bezpiecznik wciskowy, który umożliwia blokowania mechanizmu spustowego po napięciu sprężyny.


Światłowodowe przyrządy celownicze


Black Ops Langley Pro Sniper ma światłowodowe przyrządy celownicze w postaci regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki oraz stałej muszki. Dzięki wysokiej absorpcji światła przyrządy celownicze ze światłowodami są lepiej widoczne dla strzelca, co pozwala na ich szybsze zgrywanie na celu.

Na komorze tłokowej znajduje się dodatkowo szyna Picatinny, która umożliwia również mocowanie lunety pistoletowej lub celownika kolimatorowego. W komplecie otrzymujemy odłączaną kolbę, która pozwala na stabilne oparcie wiatrówki na ramieniu. Dzięki takiej funkcjonalności pistolet można błyskawicznie przeistoczyć w karabinek wiatrówkowy, który za sprawą dodatkowego punktu oparcia — pozwala na precyzyjne i powtarzalne strzelanie


 

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Możliwość zamontowania: celownik optyczny
Odrzut: mały (do 10 J)
Regulowany spust: tak
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik nastawny
Typ zasilania: sprężynowy
Materiał obudowy: polimer

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl