Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet Walther T4E PDP Compact 4" .43 czarno-niebieski

Pistolet Walther T4E PDP Compact 4" .43 czarno-niebieski 799559d6050a9975346a8c2326703af9
 • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Walther
Kod produktu: K1-125-368

1px Opis

Walther T4E PDP Compact kal.43 to pistolet treningowy miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego. Wersja z niebieskim zamkiem wyraźnie sygnalizującym treningowe przeznaczenie pistoletu.


Pistolety RAM Walther T4E – solidny i precyzyjnie wykonany


Walther T4E PDP Compact kal. 43 wykonano na podstawie budowy i mechaniki broni palnej. W konstrukcji pistoletu można wyróżnić solidny polimerowy szkielet, na którym osadzono ruchomy, metalowy zamek pracujący podczas strzału. Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, regulowaną w poziomie szczerbinę oraz wycięcie w stopce magazynka, pozwalającego na jego wyszarpnięcie podczas zacięcia.


Użytkownik może także modyfikować wielkość chwytu, stosując w tym celu wymienne nakładki rękojeści (opcjonalne w rozmiarze S i L). dostępne w osobnej ofercie Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne w sytuacji, gdy z pistoletu korzysta kilku użytkowników w różnym wieku lub wzroście. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Na zamku oraz szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Walther.


Markery RAM T4E – broń do samoobrony i treningu


Walther T4E PDP Compact kal. 43  jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Do montażu kapsuły niezbędny jest klucz imbusowy (w komplecie). W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm). W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną energię do 5 J. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu. Rękojeść pistoletu ma półokrągłe wycięcia, które ułatwiają wyszarpnięcie magazynka podczas zacięcia kuli.


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Walther T4E PDP Compact kal. 43 ma system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka. Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.


Walther T4E PDP Compact kal. 43 wykorzystuje mechanizm spustowy DA (podwójnego działania), ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkową krótki resety i niewielki zakres ruchu jałowego.


Pistolety RAM Walther T4E – cechy • Wszechstronność zastosowań: pistolet treningowy strzelający kulami gumowymi i pieprzowymi o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.

 • Realistyczna budowa: wykonany na podstawie budowy broni palnej, z solidnym polimerowym szkieletem i ruchomym metalowym zamkiem, licencjonowanymi oznaczeniami producenta.

 • Regulacja: wymienna nakładka rękojeści opcjonalnie w rozmiarze S i L, zapewniająca dostosowanie wielkości chwytu.

 • Precyzyjne przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, ułatwiające celowanie w różnych warunkach oświetleniowych.

 • Szyna akcesoryjna: szyna Picatinny pod lufą umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów takich jak latarka czy laser.

 • Zasilanie CO2: zasilanie przez 12 g kapsułę CO2 w magazynku, z kluczem imbusowym do montażu kapsuły.

 • Różnorodna amunicja: Możliwość strzelania kulami gumowymi i pieprzowymi, zapewniającymi zarówno trening, jak i samoobronę.

 • Moc i skuteczność: maksymalna energia kul do 5 J, do 30 strzałów z pełnej kapsuły CO2.

 • Realistyczny odrzut: system blow-back imitujący odrzut broni palnej, z odczuwalnym "kopnięciem" i podrzutem lufy.

 • Bezpieczeństwo: mechanizm spustowy DA z zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, zapewniający bezpieczne użytkowanie.

 • Wersja treningowa: wersja z niebieskim zamkiem wyraźnie sygnalizującym treningowe przeznaczenie pistoletu.

 • Zakres zastosowań: nadaje się do strzelania treningowego, rekreacyjnego oraz samoobrony, z bezpiecznym zasięgiem około 10 m.

Ilość szyn montażowych: 1
Materiał korpusu: polimer
Muszka: jest
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule polimerowe, kule precyzyjne, kule znakujące, kule pieprzowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl