Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet maszynowy Legends MP German 4,5 mm

Cena: 1 269,00 zł 1269.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Legends
Kod produktu: K1-204-016

1px Opis

Legends MP German 4,5 mm to efektowna wiatrówka CO2, będąca replika niemieckiego pistoletu z okresu II wojny światowej.


Legends MP German to pistolet pneumatyczny, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wiatrówka łączy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz klimat broni historycznej dlatego z pewnością podbije serca pasjonatów II wojny światowej, oraz miłośników rekonstrukcji


Realistyczna budowa


Legends MP German 4,5 mm cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, w której możemy wyróżnić metalowy szkielet, składaną metalową kolbę, polimerowe panele boczne, chwyt pistoletowy oraz ciężki wyjmowany magazynek.


Z metalu wykonano także mechanizm spustowy, przyrządy celownicze i lufę w rezultacie ciężar wiatrówki wynosi aż 3500 g, czyli niewiele mniej ile ważył prawdziwy pistolet maszynowy z okresu II wojny światowej.


Powierzchnię metalu poddano celowemu zabiegowi postarzania, dlatego MP German wygląda jak prawdziwa broń używana przez żołnierzy podczas walki.


Wysoka dynamika strzelania


Wiatrówka zasilana jest 2 kapsułami CO2 12 g, montowanymi wewnątrz magazynka. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość ponad 135 m/s co umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


Legends MP German 4,5 mm strzela wyłącznie ogniem pojedynczym. Dobrej jakości naboje CO2 pozwalają na oddanie około 200 wyrównanych strzałów (dane producenta).


Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie zdjęcia tylnej okładziny, wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą śruby dociskowej (klucz w zestawie).


Mocny odrzut blow-back


W wiatrówce zastosowano system blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.


Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału są identyczne z prawdziwym MP40. Taka funkcjonalność gwarantuje doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na bezpieczną naukę strzelania.


Stalowy śrut BB's


Metalowy magazynek mieści 50 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Podczas ładowania śrutu podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie BB's metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowane do magazynków o dużej pojemności.


Mechaniczne przyrządy celownicze


MP German wyposażony wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze: regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę oraz stałą muszkę.


Mechanizm spustowy SA


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy SA (single action), co oznacza, że w celu oddanie pierwszego strzału wymagane jest ręczne przładowanie.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka MP Germanświetnie sprawdzi się także w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym


Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika usytuowanego na dole szkieletu.

Kaliber [mm]: 4,46 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ spustu: SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu: BB
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik nastawny
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: metal, polimer
Materiał okładzin: polimer

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl