Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4,5 mm sprężynowa

Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-134

1px Opis

Heckler & Koch MP7A1 SD to wiatrówka sprężynowa z łamaną lufą, wzorowana na pistolecie maszynowym MP7, używanym przez większość jednostek specjalnych na całym świecie.


Wiatrówki sprężynowe w sklepie strzeleckim Kolba


Cechy i funkcje:  • poręczna konstrukcja łącząca cechy pistoletu i karabinka

  • wiatrówka sprężynowa w stylu pistoletu maszynowego MP7

  • wysuwana kolba blokowana w 3 pozycjach

  • atrapa tłumika dźwięku zwiększająca wygodę napinania sprężyny

  • 3 szyny Picatinny do montażu akcesoriów strzeleckich


Na pierwszy rzut oka Heckler & Koch MP7A1 SD nie przypomina klasycznej wiatrówki sprężynowej, kierując masze skojarzenia raczej w kierunku broni PWD o kompaktowej konstrukcji. Heckler & Koch MP7A1 SD to propozycja skierowana do miłośników militariów, szukających poręcznej wiatrówki do rekreacji i nauki strzelania. Konstrukcja wiatrówki jest wzorowana na niemieckim pistolecie maszynowym MP7A1, używanym m.in. służby bezpieczeństwa, żołnierzy żandarmerii oraz jednostek specjalnych.


Korpus, łoże oraz chwyt wykonano z wytrzymałego polimeru. Kluczowe elementy wiatrówki tj. lufa wewnętrzna, mechanizm spustowy, bezpiecznik oraz prowadnice kolby wykonano z metalu. Pistolet podobnie jak oryginał zapewnia 3 punkty podparcia i wyróżnia się zwartą i lekką budową (1920 g). Wiatrówka ma wysuwaną kolbę z możliwością blokowania w 3 pozycjach długości. Dzięki takiej funkcjonalności z wiatrówki mogą wygodnie strzelać także młodsi użytkownicy i panie. Po pełnym złożeniu kolby długość wiatrówki ulega zmniejszeniu blisko o połowę.


Tanie wiatrówki z lufą klasycznie łamaną w ofercie sklepu Kolba


Wiatrówka ma klasyczny napęd sprężynowo-tłokowy, w którym kompresji powietrza dokonujemy mechanicznie poprzez „złamanie lufy”. Ta klasyczna forma napędu pomimo upływu czasu nadal uchodzi za jedną z najbardziej popularnych i najtańszych w eksploatacji.


Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu. Pistolet strzela śrutem diabolo 4,5 mm, z maksymalną energią 7,5 J. Za precyzję i powtarzalność strzałów odpowiedzialne są osiowo mocowana bruzdowana lufa oraz mechanizm spustowy o małym oporze. Na lufie osadzono atrapę tłumika dźwięku, która ułatwia napinanie mocnej sprężyny. Tłumik ma walor głównie ozdobny, nadający wiatrówce militarnego stylu. Na łożu i grzbiecie wiatrówki znajdują się szyny Picatinny przeznaczone do montażu wybranych akcesoriów strzeleckich: latarki, laserowego wskaźnika celu oraz celownika kolimatorowego. Mechanizm spustowy można zablokować/ odblokować za pomocą obustronnego bezpiecznika.

Ilość szyn montażowych: 3
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
Typ naciągu: klasyczny - łamany
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: sprężynowy
Kolor: czarny

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl