Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe RAM Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43 CO2 z niebieskim zamkiem

Pistolet na kule gumowe RAM Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43 CO2 z niebieskim zamkiem 607a8a9cbc94fb096a313e024471864f
 • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-136

1px Opis

Heckler&Koch T4E SFP9 kal.43 to pistolet treningowy dla służb mundurowych miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm. Markery T4E są przeznaczone do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego


Pistolet RAM Heckler&Koch T4E – solidny i praktyczny


Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43 wykonano na podstawie budowy i mechaniki broni palnej. W konstrukcji pistoletu można wyróżnić solidny polimerowy szkielet, na którym osadzono ruchomy, metalowy zamek pracujący podczas strzału. Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, regulowaną w poziomie szczerbinę oraz wycięcie w stopce magazynka, pozwalającego na jego wyszarpnięcie podczas zacięcia.


Użytkownik może także modyfikować wielkość chwytu, stosując w tym celu wymienne nakładki rękojeści (opcjonalne w rozmiarze S i L) dostępne w ofercie. Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne w sytuacji, gdy z pistoletu korzysta kilku użytkowników w różnym wieku lub wzroście. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Na zamku oraz szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Heckler&Koch. 


Markery z niebieskim zamkiem należą do serii LE (Law Enforcement) przeznaczonej dla służb mundurowych. Kontrastowa kolorystyka ułatwia odróżnienie wersji treningowej, od broni palnej.


Pistolet RAM Heckler&Koch T4E – broń do samoobrony i treningu


Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43  jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Do montażu kapsuły niezbędny jest klucz imbusowy (w komplecie). W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm). W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną energię do 5 J. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu. Rękojeść pistoletu ma półokrągłe wycięcia, które ułatwiają wyszarpnięcie magazynka podczas zacięcia kuli.


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43 ma system blowback, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka. Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.


Heckler&Koch T4E SFP9 kal. 43 wykorzystuje mechanizm spustowy DA (podwójnego działania), ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkową krótki resety i niewielki zakres ruchu jałowego.


Pistolet RAM Heckler&Koch T4E – cechy • Wszechstronność zastosowań: Pistolet treningowy dla służb mundurowych strzelający kulami gumowymi i pieprzowymi o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.

 • Realistyczna budowa: Wykonany na podstawie budowy broni palnej, z solidnym polimerowym szkieletem i ruchomym metalowym zamkiem, licencjonowanymi oznaczeniami producenta.

 • Regulowany: wymienna nakładka rękojeści opcjonalnie w rozmiarze S i L, zapewniająca dostosowanie wielkości chwytu.

 • Precyzyjne przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (szczerbinka), ułatwiające celowanie w różnych warunkach oświetleniowych.

 • Szyna akcesoryjna: szyna Picatinny pod lufą umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów takich jak latarka czy laser.

 • Zasilanie CO2: zasilanie przez 12 g kapsułę CO2 w magazynku, z kluczem imbusowym do montażu kapsuły.

 • Różnorodna amunicja: możliwość strzelania kulami gumowymi i pieprzowymi, zapewniającymi zarówno trening, jak i samoobronę.

 • Moc i skuteczność: maksymalna energia kul do 5 J, do 30 strzałów z pełnej kapsuły CO2.

 • Wersja treningowa: wersja z niebieskim zamkiem wyraźnie sygnalizującym treningowe przeznaczenie pistoletu, w ramach serii LE (Law Enforcement).

 • Realistyczny odrzut: system blow-back imitujący odrzut broni palnej, z odczuwalnym "kopnięciem" i podrzutem lufy.

 • Bezpieczeństwo: mechanizm spustowy DA z zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, zapewniający bezpieczne użytkowanie.

 • Zakres zastosowań: nadaje się do szkoleń służb mundurowych, strzelania treningowego i rekreacyjnego, z bezpiecznym zasięgiem około 10 m.

Ilość szyn montażowych: 1
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
Muszka: jest
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl