Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP 50 kal. .50 CO2

Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP 50 kal. .50 CO2 42ba34a4c8cf47a93042f4a50134fdf1
 • nowość
Cena: 419,00 zł 419.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-344-025

1px Opis

Umarex T4E HDP 50 kal .50 CO2 pistolet treningowy miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 12,7 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.


Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP – realistyczna budowa


T4E HDP 50 wykonano na podstawie budowy i mechaniki współczesnych pistoletów samopowtarzalnych. Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego tworzywa sztucznego, materiału odpornego na czynniki atmosferyczne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. W pistolet zastosowano szereg rozwiązań występujących w broni palnej m.in. bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, profilowany chwyt oraz powiększony kabłąk umożliwiający komfortowe strzelania w rękawicach. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Rękojeść markera ma profilowane wycięcia na palce oraz antypoślizgową fakturę poprawiającą chwyt.


Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP – wbudowany magazynek


Umarex T4E HDP ma zintegrowany magazynek o pojemności 6 kul, który ułatwia i upraszcza obsługę pistoletu. Aby załadować magazynek, należy zablokować podajnik w przednim położeniu (po prawej stronie), odwrócić pistolet szyną ku górze i przez widoczny otwór wsunąć kule do środka.


Do strzelania możemy stosować różnego rodzaju kule m.in. kule znakujące, kule pieprzowe oraz gumowe.


Łatwe celowanie


Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze ze światłowodami, które wysoce absorbują światło otoczenia. Przyrządy celownicze są lepiej widoczne, łatwiejsze do zgrywania i pozwalają na szybkie „wejście w cel”.


Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP – ustawiczna gotowość do działania


HDP zasilany jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w profilowanej rękojeści. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych!


Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy skorzystać z miotacza. W tym celu wystarczy jedynie wcisnąć lub lekko uderzyć w wystające z rękojeści pokrętło, rozprężenie gazu następuje samoistnie. W sytuacji zagrożenia pozwala to na błyskawicznie przygotowanie pistoletu do obrony. Użytkownik ma także świadomość, że dysponuje pełną kapsułą o maksymalnej wydajności. W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 135 m/s. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 12 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu.


Wszechstronne zastosowanie obronne


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.


Skuteczny zasięg pistoletu wynosi do 10 m, pozwala to na zachowanie bezpiecznego dystansu od napastnika.


Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP – bezpieczny w użytkowaniu


W T4E HDP 50 zastosowano mechanizm spustowy DA (podwójnego działania) z bezpiecznikiem spustowym, którego obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkowo krótki reset i niewielki ruch jałowy.


Pistolet na kule gumowe RAM Umarex T4E HDP – cechy • Realistyczna budowa: pistolet wykonany na podstawie współczesnych pistoletów samopowtarzalnych, z matowym tworzywem sztucznym jako materiałem odpornym na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia.

 • Dbałość o szczegóły: posiada wiele rozwiązań znanych z broni palnej, takich jak bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, profilowany chwyt i powiększony kabłąk dla komfortowego strzelania w rękawicach.

 • Łatwe ładowanie: posiada zintegrowany magazynek na 6 kul, które łatwo można dodać poprzez odwrócenie pistoletu i umieszczenie kul w odpowiednim otworze.

 • Zróżnicowana amunicja: możliwość strzelania różnymi rodzajami kul, takimi jak kule gumowe, pieprzowe i znakujące.

 • Precyzyjne celowanie: mechaniczne przyrządy celownicze ze światłowodami zapewniają łatwiejsze i szybsze celowanie.

 • Innowacyjne zasilanie: zasilany 12 g kapsułą CO2, z możliwością przenoszenia kapsuły bez ograniczeń czasowych, co pozwala na błyskawiczne przygotowanie do obrony.

 • Skuteczność strzałów: kule osiągają prędkość około 135 m/s, a z pełnej kapsuły można oddać do 12 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej.

 • Wielofunkcyjność: możliwość wyboru różnych rodzajów amunicji, takich jak kule pieprzowe i gumowe.

 • Efektywna samoobrona: kule pieprzowe działają jak standardowy gaz pieprzowy, a twarde kule gumowe są skuteczne do treningu taktycznego oraz strzelania do celów reaktywnych.

 • Bezpieczny dystans: skuteczny zasięg do 10 m umożliwia zachowanie bezpiecznego dystansu od potencjalnego napastnika.

 • Bezpieczeństwo w użyciu: mechanizm spustowy DA (podwójnego działania) z bezpiecznikiem spustowym zapewnia prawidłowe ułożenie palca, a krótki reset i niewielki ruch jałowy ułatwiają obsługę.

 • Wszechstronne zastosowanie: pistolet nadaje się do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego, oferując szerokie możliwości użytkowania.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber: .50
Materiał korpusu: polimer
Muszka: jest
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule znakujące, kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl