Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski

Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski 021632bc6ab7f3adc64e49e3d4f9cdab
 • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-343-046

1px Opis

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal.43 to pistolet treningowy miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 kal. 43 – realistyczna budowa


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. 43 wykonano na podstawie budowy i mechaniki broni palnej. W konstrukcji pistoletu można wyróżnić solidny polimerowy szkielet, na którym osadzono ruchomy, metalowy zamek pracujący podczas strzału. Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, regulowaną w poziomie szczerbinę oraz wycięcie w stopce magazynka, pozwalającego na jego wyszarpnięcie podczas zacięcia. Użytkownik może także modyfikować wielkość chwytu, stosując w tym celu wymienne nakładki rękojeści (rozmiary S, M, L). Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne w sytuacji, gdy z pistoletu korzysta kilku użytkowników w różnym wieku lub wzroście. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki, co jest szczególnie przydatne podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Na zamku oraz szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Smith&Wesson.


W wersji LE (Law Enforcement) dla służb mundurowych marker ma niebieski zamek, co wyraźnie informuje, że jest to broń treningowa.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 kal. 43 – popularne zasilanie


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Do montażu kapsuły niezbędny jest klucz imbusowy (w komplecie). W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm).


W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 290 fps. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu. Rękojeść pistoletu oraz stopka magazynka mają półokrągłe wycięcia, które ułatwia wyszarpnięcie magazynka podczas zacięcia kuli.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 kal. 43 – szeroki zakres zastosowań


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.


Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 kal. 43 – mocny odrzut


Smith&Wesson M&P9c M2.0 T4E LE wykorzystuje system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy.

Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka. Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.


Bezpieczny w użytkowaniu


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE wykorzystuje mechanizm spustowy DA (podwójnego działania), ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkowo krótki reset i niewielki zakres ruchu jałowego.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 kal. 43 – cechy • Wszechstronność zastosowań: pistolet treningowy, strzelający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, idealny do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.

 • Realistyczna budowa: pistolet oparty na budowie broni palnej, z solidnym polimerowym szkieletem, ruchomym metalowym zamkiem, oraz licencjonowanymi oznaczeniami producenta.

 • Łatwa regulacja: możliwość dostosowania chwytu dzięki wymiennym nakładkom rękojeści.

 • Precyzyjne przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z kontrastowymi żółtymi oznaczeniami, ułatwiające celowanie w różnych warunkach oświetleniowych.

 • Szyna akcesoryjna: szyna Picatinny umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów takich jak latarka czy laser.

 • Zasilanie CO2: zasilanie poprzez 12 g kapsułę CO2 w magazynku, z kluczem imbusowym do montażu kapsuły.

 • Różnorodna amunicja: możliwość strzelania kulami gumowymi i pieprzowymi, zapewniającymi zarówno trening, jak i możliwość samoobrony.

 • Moc i skuteczność: maksymalna prędkość kul ok. 290 fps, z ilością strzałów do 30 z pełnej kapsuły CO2.

 • Realistyczny odrzut: system blow-back, który imituje odrzut broni palnej, z odczuwalnym "kopnięciem" i podrzutem lufy.

 • Bezpieczeństwo: mechanizm spustowy DA z zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, zapewniający bezpieczne użytkowanie.

 • Wersja LE: dla służb mundurowych, z niebieskim zamkiem wersji Law Enforcement.

 • Zakres zastosowań: odpowiedni do strzelania treningowego, rekreacyjnego oraz do samoobrony, z bezpiecznym zasięgiem około 10 m.

Ilość szyn montażowych: 1
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
Muszka: jest
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule znakujące, kule pudrowe, kule pieprzowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl