Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E kal. .43

Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E kal. .43 9f52375a0fc349e816344b9ea8b74eb9
  • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-343-028

1px Opis

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E kal. .43 to pistolet treningowy miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E – realistyczna budowa


W konstrukcji pistoletu można wyróżnić solidny polimerowy szkielet, na którym osadzono ruchomy, metalowy zamek pracujący podczas strzału. Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, regulowaną w poziomie szczerbinę oraz wycięcie w stopce magazynka, pozwalającego na jego wyszarpnięcie podczas zacięcia.


Użytkownik może także modyfikować wielkość chwytu, stosując w tym celu wymienne nakładki rękojeści (rozmiary S, M, L). Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne w sytuacji, gdy z pistoletu korzysta kilku użytkowników w różnym wieku lub wzroście. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki, co jest szczególnie przydatne podczas strzelania przy słabszym oświetleniu.


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Na zamku oraz szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Smith&Wesson.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E – popularne zasilanie


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Do montażu kapsuły niezbędny jest klucz imbusowy (w komplecie). W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm). W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 290 fps. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu.


Rękojeść pistoletu oraz stopka magazynka mają półokrągłe wycięcia, które ułatwia wyszarpnięcie magazynka podczas zacięcia kuli.


Szeroki zakres zastosowań


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.


Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E – mocny odrzut


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E ma system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka.


Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.


Bezpieczny w użytkowaniu


Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E wykorzystuje mechanizm spustowy odwzorowujący palny, bijnikowy układ, ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkową krótki resety i niewielki zakres ruchu jałowego.


Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E – cechy  • Realistyczna Konstrukcja: budowa pistoletu Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E przypomina budowę broni palnej. Charakteryzuje się solidnym polimerowym szkieletem, z ruchomym, metalowym zamkiem, który pracuje podczas strzału.

  • Zgodność z Oryginałem: ten pistolet zawiera wiele elementów zgodnych z oryginałem, takich jak bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, żebrowany zamek z przodu i z tyłu, regulowana poziomo szczerbina oraz wycięcie w stopce magazynka, ułatwiające wyjęcie magazynka w przypadku zacięcia.

  • Dostosowywanie Chwytu: dla większego komfortu użytkownika, istnieje opcja dostosowania wielkości chwytu poprzez wymienne nakładki rękojeści w rozmiarach S, M, L. Jest to szczególnie użyteczne, gdy kilka osób o różnych wiekach lub wzrostach korzysta z tego samego pistoletu.

  • Przyrządy Celownicze: pistolet jest wyposażony w mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi oznaczeniami na szczerbinie. To ułatwia szybkie i intuicyjne wycelowanie, szczególnie przy słabszym oświetleniu.

  • Zasilanie i Ilość Strzałów: pistolet korzysta z 12 g kapsuły CO2, którą montuje się w magazynku. W pełnym magazynku mieści się także 8 kul kalibru .43. Wystrzelone kule osiągają prędkość maksymalną około 290 fps. Pełna kapsuła pozwala na oddanie do 30 strzałów przy stałej prędkości początkowej, przy czym ilość ta zależy od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz konserwacji.

  • Różnorodność Amunicji: można używać różnych rodzajów amunicji, takich jak kule pieprzowe do samoobrony oraz twarde kule gumowe do treningu i rekreacyjnego strzelania.

  • Skuteczny Zasięg: pistolet ma zasięg około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od potencjalnego zagrożenia.

  • Realistyczny Odrzut: dzięki systemowi blow-back, pistolet imituje realistyczny odrzut broni palnej. Po każdym strzale zamek jest energicznie odrzucany do tyłu, co jest odczuwalne przez użytkownika.

Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl