Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E .43 CO2

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E .43 CO2 73fe52b89d19ff9f3fd76d589fa1f5be
 • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Walther
Kod produktu: K1-125-152

1px Opis

Walther PPQ M2 T4E .43 to pistolet pneumatyczny miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, treningu i strzelania rekreacyjnego.


W konstrukcji pistoletu można wyróżnić polimerowy szkielet, na którym osadzono metalowy, ruchomy zamek. Walther PPQ M2 T4E jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Wkręcenie kapsuły ułatwia klucz imbusowy zintegrowany z okładziną rękojeści.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – zasilany CO2


To proste i skuteczne rozwiązanie zapobiega zgubieniu klucza i pozwala zawsze mieć go zawsze pod ręką. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm). Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się duża mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – system Blow Back


W pistolecie Walther PPQ M2 T4E zastosowano system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu, jego zwolnienie wymaga wciśnięcia dźwigni zrzutowej. Profilowaną rękojeść poddano niemal w całości teksturowaniu, które znacząco zwiększa przyczepność pistoletu do dłoni. Pistolet jest przeznaczony do strzelania dynamicznego, dlatego na mechanicznych przyrządach celowniczych naniesiono żółte kropki, ułatwiające zgrywanie muszki i szczerbinki na celu. Dzięki szkieletowej szynie Picatinny możemy używać latarki lub laserowego znacznika celu. Na zamku oraz rękojeści naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej.


W zestawie znajduje się polimerowa walizka transportowa, magazynek, wycior oraz zapasowa sprężyna. 


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – cechy • Realistyczna konstrukcja: pistolet przypomina budową broń palną, z polimerowym szkieletem i metalowym, ruchomym zamkiem.

 • Zasilanie CO2: zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku, z kluczem imbusowym zintegrowanym z rękojeścią dla ułatwienia wkręcania kapsuły.

 • Wszechstronna amunicja: magazynek mieści 8 kul kalibru .43 (około 11 mm). Możliwość wykorzystywania różnego rodzaju amunicji – kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego.

 • Skuteczny zasięg: pistolet ma skuteczny zasięg około 10 m, co pozwala na zachowanie bezpiecznego dystansu od potencjalnego napastnika.

 • System Blow Back: wyposażony w system blow-back imitujący realistyczny odrzut występujący w broni palnej. Po wystrzeleniu wszystkich kul, zamek pozostaje z tyłu, wymaga on ręcznego zwolnienia dźwignią.

 • Profilowana rękojeść: rękojeść jest teksturowana dla zwiększenia przyczepności do dłoni, przeznaczona do dynamicznego strzelania.

 • Przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi kropkami ułatwiające zgrywanie muszki i szczerbinki na celu.

 • Szyna Picatinny: wyposażony w szkieletową szynę Picatinny umożliwiającą montaż latarki lub laserowego znacznika celu.

 • Licencjonowane oznaczenia: na zamku i rękojeści naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej.

 • Zestaw: w zestawie znajduje się polimerowa walizka transportowa, magazynek, wycior oraz zapasowa sprężyna.

Ilość szyn montażowych: 1
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl