Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kal. .43 brązowy

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kal. .43 brązowy b3e8795a8ac729e2200a1c8c1eb1e86e
 • nowość
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Walther
Kod produktu: K1-125-263

1px Opis

Walther PPQ M2 T4E .43 to pistolet ram miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, treningu i strzelania rekreacyjnego. Wersja ze szkieletem w kolorze FDE.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – realistyczny system treningowy


W konstrukcji pistoletu można wyróżnić polimerowy szkielet, na którym osadzono metalowy, ruchomy zamek. Walther PPQ M2 T4E jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Wkręcenie kapsuły ułatwia klucz imbusowy zintegrowany z okładziną rękojeści. To proste i skuteczne rozwiązanie zapobiega zgubieniu klucza i pozwala zawsze mieć go zawsze pod ręką. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm).


Profilowaną rękojeść poddano niemal w całości teksturowaniu Hi-Grip, które znacząco zwiększa przyczepność pistoletu do dłoni. Pistolet jest przeznaczony do strzelania dynamicznego, dlatego na mechanicznych przyrządach celowniczych naniesiono żółte kropki, ułatwiające zgrywanie muszki i szczerbinki na celu. Dzięki szkieletowej szynie Picatinny możemy używać latarki lub laserowego znacznika celu. Na zamku oraz rękojeści naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej.


W wersji LE (Law Enforcement) dla służb mundurowych marker ma niebieski zamek, co czytelnie informuje, że jest to broń treningowa.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – obrona i trening


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Odrzut po strzale


W pistolecie Walther PPQ M2 T4E zastosowano system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu, jego zwolnienie wymaga wciśnięcia dźwigni zrzutowej. 


W zestawie znajduje się polimerowa walizka transportowa, magazynek, oraz wycior.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E – cechy • Budowa bazująca na broni palnej: konstrukcja pistoletu odzwierciedla mechanikę broni palnej, z polimerowym szkieletem i ruchomym, metalowym zamkiem.

 • Zasilanie kapsułą CO2: zasilany 12 g kapsułą CO2 umieszczoną w magazynku, w którym mieści się również 8 kul kalibru .43.

 • Zintegrowany klucz imbusowy: magazynek wyposażony w zintegrowany klucz imbusowy ułatwiający wkręcanie kapsuły CO2, co zapobiega zgubieniu klucza.

 • Teksturowana rękojeść Hi-Grip: profilowana rękojeść z teksturowaniem Hi-Grip zwiększa przyczepność pistoletu do dłoni, co poprawia stabilność strzałów.

 • Profesjonalne przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi kropkami ułatwiają szybkie i precyzyjne zgrywanie muszki i szczerbinki.

 • Wszechstronność zastosowania: pistolet jest przystosowany do dynamicznego strzelania, a szkieletowa szyna Picatinny pozwala na montaż latarki lub laserowego znacznika celu.

 • Licencjonowane oznaczenia: pistolet posiada licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej na zamku i rękojeści.

 • Wersja LE (Law Enforcement): dla służb mundurowych, wersja LE posiada niebieski zamek, czytelnie informujący, że jest to broń treningowa.

 • Różnorodność amunicji: możliwość wyboru między kulami pieprzowymi a kulkami gumowymi, dostosowanymi do celu – kule pieprzowe działają jak standardowy gaz pieprzowy, a twarde kule gumowe są skuteczne w treningach taktycznych i strzelaniach rekreacyjnych.

 • Skuteczny zasięg: pistolet ma skuteczny zasięg około 10 m, co pozwala na utrzymanie bezpiecznej odległości od potencjalnego zagrożenia.

 • Realistyczny system blow-back: system ten imituje odrzut charakterystyczny dla broni palnej, co wprowadza bardziej realistyczne doznania podczas strzelania.

 • Zestaw dodatkowy: zestaw zawiera polimerową walizkę transportową, magazynek oraz wycior.

Ilość szyn montażowych: 1
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule znakujące, kule pieprzowe, kule gumowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl