Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kal. .43 niebieski

Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Walther
Kod produktu: K1-125-262

1px Opis

Walther PPQ M2 T4E .43 to pistolet ram miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 11 mm, przeznaczony do samoobrony, treningu i strzelania rekreacyjnego.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4, czyli realistyczny system treningowy


W konstrukcji pistoletu można wyróżnić polimerowy szkielet, na którym osadzono metalowy, ruchomy zamek. Walther PPQ M2 T4E jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Wkręcenie kapsuły ułatwia klucz imbusowy zintegrowany z okładziną rękojeści. To proste i skuteczne rozwiązanie zapobiega zgubieniu klucza i pozwala zawsze mieć go zawsze pod ręką. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm).


Profilowaną rękojeść poddano niemal w całości teksturowaniu, które znacząco zwiększa przyczepność pistoletu do dłoni. Pistolet jest przeznaczony do strzelania dynamicznego, dlatego na mechanicznych przyrządach celowniczych naniesiono żółte kropki, ułatwiające zgrywanie muszki i szczerbinki na celu. Dzięki szkieletowej szynie Picatinny możemy używać latarki lub laserowego znacznika celu. Na zamku oraz rękojeści naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej.


W wersji LE (Law Enforcement) dla służb mundurowych marker ma niebieski zamek, co czytelnie informuje, że jest to broń treningowa.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4 – obrona i trening


Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co pozwala zachować bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4 – odrzut po strzale


W pistolecie Walther PPQ M2 T4E zastosowano system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Podobnie również jak w broni palnej, po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu, jego zwolnienie wymaga wciśnięcia dźwigni zrzutowej. 


W zestawie znajduje się polimerowa walizka transportowa, magazynek, oraz wycior.


Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4 – cechy  • Kaliber .43: półautomatyczny pistolet obronny Walther PPQ M2 T4E strzela kulami o kalibrze .43 (prawie 11 mm).

  • Wiele zastosowań: stworzony z myślą o samoobronie, pistolet PPQ M2 T4E LE świetnie nadaje się także jako broń treningowa i do celów rekreacyjnych.

  • Brak zezwolenia: możliwość nabycia i posiadania bez konieczności uzyskiwania zezwolenia.

  • Realistyczne wykonanie: zamek wykonany z metalu, a korpus z tworzywa, wraz z licencjonowanymi oznaczeniami producenta Walther Arms i modelu PPQ M2.

  • Zasilanie CO2: zasilanie pistoletu odbywa się poprzez jedną kapsułę 12 g CO2 umieszczaną w magazynku, dokręcaną kluczem imbusowym.

  • Wiele rodzajów amunicje: możliwość strzelania różnymi rodzajami kul, w tym gumowymi, pieprzowymi, proszkowymi i zestawami mieszanych rodzajów pocisków.

  • Moc i zastosowanie: doskonały zarówno jako narzędzie do samoobrony, jak i jako broń treningowa, oferująca analogiczne do ASG i paintballu możliwości.

  • Realistyczne doznania: system blow back (odrzut zamka) zapewnia silny i odczuwalny odrzut pistoletu podczas strzału, z zablokowaniem zamka po ostatniej kulce.

  • Przyrządy celownicze: mechaniczne przyrządy celownicze z białym punktem na muszce ułatwiające celowanie nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

  • Możliwość dodatków: szyna montażowa RIS pod lufą umożliwia dołączenie dodatkowych akcesoriów jak latarka czy laserowy wskaźnik celu.

Ilość szyn montażowych: 1
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
Muszka: jest
Szczerbinka: jest
Typ amunicji: kule znakujące, kule pudrowe, kule pieprzowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zasilania: CO2 12 g

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl