Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2

Cena: 909,00 zł 909.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-025

1px Opis

Beretta M92A1 semi auto 4,5 mm BB CO2 to realistyczna wiatrówka o metalowej konstrukcji, wyposażona w system odrzutu zamka, mechanizm spustowy DA, obustronny bezpiecznik oraz pojemny magazynek.


Realistyczna budowa


Wiatrówka poza polimerowymi okładzinami rękojeści została wykonana w całości z metalu, dzięki czemu otrzymujemy solidny, dobrze leżący w dłoni pistolet pneumatyczny.


Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z kultowej Beretty M92. Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym.


Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.


Wiatrówka ma polimerowe okładziny rękojeści o identycznym teksturowaniu, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy wkomponowane w chwyt. 


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.


Zasilanie


Beretta M92A1 zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w wysuwanym z rękojeści magazynku o pojemności 18 BB;s. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie umieszczenia naboju w korpusie magazynka oraz dokręcenia śruby za pomocą dołączonego klucza imbusowego.


Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 90 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 20 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.


Mocny odrzut


Wiatrówka strzela okrągłym śrutem stalowym 4,46 mm, który ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2.


Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału.


Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 90 m/s, co stanowi bardzo dobry wynik dla wiatrówki z blow-backiem.


Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Mechanizm DA


Mechanizm spustowy pracuje w trybie DA, co oznacza, że ściągając język spustowy, napinamy jednocześnie kurek, bez możliwości ręcznego naciągnięcia kurka i skrócenia drogi spustu.


Warto podkreślić, że trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego, to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Odrzut: mały (do 10 J)
Tryb strzelania: Semi-auto (tryb samopowtarzalny)
Typ spustu: DA (Double Action - podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2
Materiał obudowy: metal
Materiał zamka: -
Elementy zestawu wiatrówki: paczka śrutu, magazynek
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl