Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Beretta M9A3 FM 4,5 mm brązowy

Cena: 869,00 zł 869.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-060

1px Opis

Beretta M9A3 FM 4,5 mm to metalowa wiatrówka w wojskowym stylu, wyróżniająca się mocnym odrzutem oraz realistyczną obsługą manualną.


Metalowa konstrukcja


Wiatrówkę wykonano w całości z metalu (poza okładzinami rękojeści), dlatego Beretta M9A3 FM 4,5 mm z pewnością przypadnie do gustu osobom szukających solidnych i cięższych konstrukcji.


Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z bojowej Beretty M9 używanej w US Army.


Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym. Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu.


To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle. Antypoślizgowe fakturowanie rękojeści, poprawia stabilność chwytu.


Militarna szyna Picatinny umożliwia montaż wybranych dodatków np. latarki lub laserowego znacznika celu. Na zakończeniu metalowej lufy znajduję się gwint zewnętrzny umożliwiający montaż atrapy tłumika dźwięku (brak w zestawie).


Wysoki realizm wykonanie efektownie akcentują licencjonowane oznaczenia Beretta.


Odrzut po strzale


Beretta M9A3 FM 4,5 mm zasilana jest 12 g kapsułą CO2, którą wkręcamy bezpośrednio do wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności 18 śrutów BB's.


Wiatrówka działa w systemie gas blow back, który doskonale imituje odrzut broni po oddaniu strzału. Po wystrzeleniu ostatniego śrutu zamek pozostaje w tylnym położeniu, wiernie naśladując mechanikę broni palnej.


Mechanizm spustowy pracuje w trybie SA/DA, co oznacza, że kurek zbijający iglicę zaworu, jest napinany przez naciśnięcie języka spustowego lub poprzez odciągnięcie kurka.


Pozwala to na oddawanie bardziej precyzyjnych strzałów (po ręcznym odciągnięciu kurka) lub strzelanie dynamiczne (z wykorzystaniem samonapinacza).


Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 105 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 20 m.


Beretta M9A3 FM 4,5 mm to wysokiej jakości wiatrówka o budowie i działaniu wiernie imitującym mechanikę broni palnej. Pistolet oprócz typowo rekreacyjnego przeznaczenia pozwala również na naukę prawidłowego zgrywania przyrządów celowniczych, ściągania języka spustowego oraz dobywania broni.


Trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu: BB
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: coyote
Materiał obudowy: metal

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl