Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Beretta Px4 Storm 4,5 mm BB/Diabolo CO2

Cena: 589,00 zł 589.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-003

1px Opis

 Beretta Px4 Storm 4,5 mm BB/Diabolo CO2 to nowoczesny pistolet wiatrówkowy strzelający śrutem BB's oraz diabolo.


Realistyczna budowa


Wiatrówką ma nowoczesną konstrukcję, którą podkresla polimerowa konstrukcja oraz design pozbawiony ostrych krawędzi. Podobnie jak w wersji palnej pistolet ma dwustronny bezpieczni, co umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym.


Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.


Polimerowe okładziny rękojeści mają identyczne teksturowanie, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy wkomponowane w chwyt. 


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.


Zasilanie


Beretta  Px4 Storm zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby.


Prędkość początkowa w zależności od rodzaju śrutu wynosi nawet do 160 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.


Możliwość strzelania śrutem BB i diabolo


W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku modeli. Wiatrówka Beretta PX4 pozwala na strzelanie standardowym śrutem diabolo oraz śrutem stalowym BB's. Wszystko za innowacyjnego magazynka o specjalnej konstrukcji, przystosowanej do obu rodzajów śrutu.


Magazynek po obu stronach ma koszyczki (na 8 śrutów), do których ładujemy śrut ołowiany i stalowy. Po wystrzeleniu jednego rodzaju amunicji wystarczy wyjąć magazynek, obrócić go i cieszyć się dalszym strzelaniem.


Taka funkcjonalność powoduje, że wiatrówka świetnie sprawdzi się zarówno do dynamicznego, jak i precyzyjnego strzelania.


Mocny odrzut


Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału.


Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co stanowi bardzo dobry wynik dla wiatrówki z blow-backiem.


Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Mechanizm DA


Mechanizm spustowy pracuje w trybie DA, co oznacza, że ściągając język spustowy, napinamy jednocześnie kurek, bez możliwości ręcznego naciągnięcia kurka i skrócenia drogi spustu.


Warto podkreślić, że trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego, to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Typ śrutu: BB, diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2 12 g
Elementy zestawu wiatrówki: magazynek
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl