Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm sprężynowy

Cena: 559,00 zł 559.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Browning
Kod produktu: K1-208-030

1px Opis

 Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm to wiatrówka wzorowana na pistolecie bocznego zapłonu, który swoją popularność zawdzięcza wyjątkowej ergonomii oraz celności.


Wiatrówka Browning Buck Mark Magnum w sklepie strzeleckim Kolba w Czeladzi


Browning  Browning Buck Mark Magnum 5,5 mm to pistolet pneumatyczny, która łączy cechy tradycyjnej wiatrówki sprężynowej z ergonomią pistoletu sportowegoSzkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego polimeru, o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Kluczowe elementy wiatrówki tj. lufa, mechanizm spustowy, przyrządy celownicze oraz bezpiecznik są oczywiście metalowe, co gwarantuje trwałość i niezawodność działania.


Symetryczna rękojeść pistoletu posiada anatomiczne wycięcia na palce oraz antypoślizgowe teksturowanie, co zapewnia stabilny chwyt oraz komfort zarówno dla prawo, jak i leworęcznych strzelców. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze w muszki i światłowodowej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie. Wiatrówka ma klasyczny napęd sprężynowo-tłokowy, w którym kompresja powietrza odbywa się poprzez „złamanie lufy”. Taka forma napędu pomimo upływu czasu uchodzi za jedna z niezawodnych, nie wymaga także od użytkownika zakupu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu.


Pistolet strzela śrutem diabolo 5,5 mm, z maksymalną energią 7,5 J. Za precyzję i powtarzalność strzałów odpowiedzialne są osiowo mocowana gwintowana lufa o długości 178 mm oraz mechanizm spustowy o niewielkim oporze i krótkiej drodze.


Manualny bezpiecznik przetykowy umieszczony po lewej stronie szkieletu służy do blokowania mechanizmu spustowego podczas ładowania lub przenoszenia.


Browning Buck Mark 5,5 mm to wiatrówka sprężynowa dla początkujących, którą cechuje wysoka celność, dobra jakość wykonania oraz oryginalna stylistyka broni palnej.

Kaliber [mm]: 5,50 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Typ śrutu: diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: sprężynowy

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl