Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Browning Buck Mark URX 4,5 mm Diabolo

Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Browning
Kod produktu: K1-208-001

1px Opis

Browning Buck Mark URX 4,5 mm Diabolo wiatrówka sprężynowa wzorowana na cenionym pistolecie bocznego zapłonu, który swoją popularność zawdzięcza wyjątkowej ergonomii oraz celności.


Klasyka i nowoczesność


Browning Buck Mark URX 4,5 mm Diabolo to pistolet pneumatyczny, która łączy cechy tradycyjnej wiatrówki sprężynowej z ergonomią pistoletu sportowego.


Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego polimeru, o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.


Kluczowe elementy wiatrówki tj. lufa, mechanizm spustowy, przyrządy celownicze oraz bezpiecznik są oczywiście metalowe, co gwarantuje trwałość i niezawodność działania.


Symetryczna rękojeść pistoletu posiada anatomiczne wycięcia na palce oraz antypoślizgowe teksturowanie, co zapewnia stabilny chwyt oraz komfort zarówno dla prawo, jak i leworęcznych strzelców.


Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze w postaci regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki oraz sprężynującej muszki, pozwalającej na samodzielne zdefiniowanie punktu celowania.


Na zamku pistoletu zainstalowano szynę akcesoryjną w standardzie 22 mm, umożliwiając w ten sposób strzelanie z wykorzystaniem celownika kolimatorowego.


Niezawodny napęd sprężynowy


Wiatrówka ma klasyczny napęd sprężynowo-tłokowy, w którym kompresja powietrza odbywa się poprzez „złamanie lufy”.


Taka forma napędu pomimo upływu czasu uchodzi za jedna z niezawodnych, nie wymaga także od użytkownika zakupu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu.


Gwintowana lufa


Pistolet strzela śrutem diabolo 4,5 mm, z energią 2 J. Za precyzję i powtarzalność strzałów odpowiedzialne są osiowo mocowana gwintowana lufa o długości 137 mm oraz mechanizm spustowy o niewielkim oporze i krótkiej drodze.


Manualny bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony po lewej stronie szkieletu służy do blokowania mechanizmu spustowego podczas ładowania lub przenoszenia.


Browning Buck Mark URX 4,5 mm Diabolo to wiatrówka sprężynowa dla początkujących, którą cechuje wysoka celność, dobra jakość wykonania oraz oryginalna stylistyka broni palnej.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (weaver), 22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik automatyczny
Materiał obudowy: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl