Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2

Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Colt
Kod produktu: K1-023-005

1px Opis

Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 to pistolet wiatrówkowy klasy premium, o ciężkiej metalowej konstrukcji, wyposażony w gwintowaną lufę, mechanizm spustowy SA/DA oraz bezpiecznik chwytowy.


Realistyczna budowa


Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 to efektowna wiatrówka zasilana kapsułą CO2 12 g, która wyróżnia się precyzyjnym wykończeniem oraz dużą dbałością o detale. Pistolet wykonano w całości z metalu (poza okładzinami rękojeści), co wpływa na jego ciężar wynoszący aż 1080 g!


Taka budowa powoduje, że mamy nieodparte wrażenie obcowania z prawdziwą bronią, co z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów strzelectwa i militariów. Podobnie jak w broni palnej, wiatrówka została wyposażona w dwa bezpieczniki tj. chwytowy oraz skrzydełkowy.


Bezpiecznik umieszczony na rękojeści pistoletu wymusza prawidłowy chywt (wysoki), w przeciwnym razie oddanie strzału nie będzie możliwe. Celowanie odbywa się przy użyciu mechanicznych przyrządów celowniczych o stałej nastawie.


Zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która nadaje wystrzelonym śrutom prędkość około 120 m/s i umożliwia oddanie do 60 równych wystrzałów. Nabój CO2 montowany jest w chwycie pistoletu po zdjęciu polimerowej okładziny.


Instalacja/ wymiana kapsuły są bardzo proste i zajmują zaledwie kilka sekund, nie wymagają także żadnych dodatkowych narzędzi.


Śrut diabolo


Dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy, standardowego śrutu diabolo 4,5 mm oraz spustu o niewielkim ciężarze wiatrówka cechuje się także wysoką precyzją, oraz powtarzalnością strzałów.


Wiatrówka wykorzystuje magazynek wianuszkowy o pojemności 8 śrutów diabolo 4,5 mm. Dostęp do portu magazynka uzyskujemy poprzez wciśnięcie dźwigni zrzutu zamka. Do strzelania zaleca się stosowanie wyłącznie śrutu płaskiego lub półokrągłego.


Mechanizm spustowy SA/DA


Mechanizm spustowy SA/DA (singla/ double action) pozwala na strzelanie zarówno precyzyjne z odciągniętego uprzednio kurka (krótsza droga i opór języka spustowego) lub typowo dynamiczne (Double Action) z wykorzystaniem samonapinania.


Solidna metalowa konstrukcja, realistyczne odwzorowanie detali oraz wysoka wydajność i powtarzalność strzałów powoduję, że Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 docenią wszyscy miłośnicy wiatrówek.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu: diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 2
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: metal
Materiał okładzin: tworzywo sztuczne - polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl