Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Colt M45 CQBP czarny 4,5 mm BB CO2

Cena: 769,00 zł 769.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Colt
Kod produktu: K1-023-007

1px Opis

Colt M45 CQBP czarny 4,5 mm BB CO2 to efektowny pistolet wiatrówkowy o metalowej konstrukcji, wyposażony w system odrzutu blow-back, bezpiecznik chwytowy oraz szynę akcesoryjną.


Realistyczna budowa


Colt M45 CQBP czarny 4,5 mm BB CO2 to efektowna wiatrówka zasilana kapsułą CO2 12 g, która wyróżnia się precyzyjnym wykończeniem oraz dużą dbałością o detale. Pistolet wykonano w całości z metalu (poza okładzinami rękojeści), co wpływa na jego ciężar wynoszący aż 930 g!


Taka budowa powoduje, że mamy nieodparte wrażenie obcowania z prawdziwą bronią, co z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów strzelectwa i militariów. Podobnie jak w broni palnej, wiatrówka została wyposażona w dwa bezpieczniki tj. chwytowy oraz skrzydełkowy.


Bezpiecznik umieszczony na rękojeści pistoletu wymusza prawidłowy chywt (wysoki), w przeciwnym razie oddanie strzału nie będzie możliwe. Celowanie odbywa się przy użyciu mechanicznych przyrządów celowniczych o stałej nastawie.


W wersji CQBP zastosowano szyne Picatinny do montażu akcesoriów strzeleckich, lekki kurek o szkieletowej konstrukcji, obustronny bezpiecznik skrzydełkowy oraz rękojeść z powiększonym „beavertail”, wycięciem które odpowiada za powtarzalność i stabilność chwytu.


Wydajny napęd


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która nadaje wystrzelonym śrutom prędkość około 90 m/s i umożliwia oddanie do 60 równych wystrzałów. Nabój CO2 montowany jest w wysuwanym z rękojeści metalowym magazynku.


Blokowany podajnik magazynka pozwala na wygodne ładownie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika. Instalacja oraz wymiana kapsuły są bardzo proste i zajmują zaledwie kilka sekund. W zestawie znajduje się klucz imbusowy służący do dokręcania śruby mocującej kapsułę.


Dynamiczne strzelanie


Wiatrówka strzela stalowym śrutem BB's 4,46 mm, ładowanym do wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności 19 sztuk. Śrut BB's przeznaczony jest do rekreacyjnego strzelania do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności. Wiatrówki strzelające śrutem okrągłym, mają gładkie lufy, dlatego najlepiej sprawdzają się podczas strzelania na niewielkim dystansie.


System odrzutu blow-back


Do największych zalet pistoletu Colt M45 CQBP czarny 4,5 mm BB CO2 należy mocny system blow-back, który cofając po strzele zamek do tyłu realistycznie, imituje odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu.


Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej. Taka funkcjonalność gwarantuje doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na bezpieczną naukę strzelania.


Mechanizm spustowy SA/DA


Mechanizm spustowy SA/DA (singla/ double action) pozwala na strzelanie zarówno precyzyjne z odciągniętego uprzednio kurka (krótsza droga i opór języka spustowego) lub typowo dynamiczne (Double Action) z wykorzystaniem samonapinania.


Solidna metalowa konstrukcja, realistyczne odwzorowanie detali oraz wysoka wydajność i powtarzalność strzałów powoduję, że Colt M45 CQBP czarny 4,5 mm BB CO2 docenią wszyscy miłośnicy wiatrówek.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ spustu: SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu: BB
Typ zasilania: CO2
Kolor: czarny
Materiał obudowy: metal
Materiał okładzin: tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl